Forum 8 april 2026
Het dagelijkse wintersportweer wordt geschreven van 1 oktober t/m 31 maart. Voor degenen die buiten deze periode berichten willen posten, maken we regelmatig een nieuw forum aan.
Naar het forum...| Dorp | Sneeuwhoogte berg | Sneeuwhoogte dal | Laatste update | |
|---|---|---|---|---|
| Campitello | - | - | 12-04-2026 | Bekijk dorp |
| Canazei | - | - | 12-04-2026 | Bekijk dorp |
| Falcade | - | - | 12-04-2026 | Bekijk dorp |
| Moena | - | - | 12-04-2026 | Bekijk dorp |
| Pozza di Fassa | - | - | 12-04-2026 | Bekijk dorp |
| Vigo di Fassa | - | - | 12-04-2026 | Bekijk dorp |
Het dagelijkse wintersportweer wordt geschreven van 1 oktober t/m 31 maart. Voor degenen die buiten deze periode berichten willen posten, maken we regelmatig een nieuw forum aan.
Naar het forum...Laat de winter niet aan je voorbijgaan! Met de Sunweb onverslaanbare last minute deals kun je nog steeds een onvergetelijke wintersport plannen met vrienden en familie. Bij Sunweb vind je last minute skivakanties naar de meest geliefde bestemmingen van Europa, zoals Frankrijk, Italië, Oostenrijk en Zwitserland.
Bekijk alle last minute deals...Bij de info voor Campitello staat Dalafdaling Open. Opgepast er is geen dalafdaling. De dichtsbijzijnde dalafdaling is in Canazei. Daar moet je wel het dorp door om bij de skilift/bus te komen. Verder een prima skigebied.
Ook medio januari hoorde je al meer oost Europees praten t.o.v. een aantal jaren geleden. Zal alleen maar toenemen. Wachttijden toen nog allersinds ok. Blijf een geweldig gebied.
Skivakantie 1-5 maart 2026. - Wij verbleven in Alba en namen de skibus naar Alba-Ciampac of naar Canazei (Pecol). De wachttijden 's morgens waren kort. Canazei ligt ideaal gelegen om te skiën. Vanuit Belvedère kan je makkelijk naar Val Gardene, Arabba, Corvara of de volledige Sella Ronda skiën, je hebt ook andere tours zoals de Panorama tour. Je kan ook naar de Marmolada via Arabba of als je met de wagen bent parkeer je op de Fedaia pas en kan je direct naar de Marmolada liften skiën. Echt een prachtig gebied, mooie natuur, snelle liften,.... (enkel de 2p zetellift van Arabba naar Marmolada en de Marmolada lift heb je langere wachttijden). - De sneeuw was uitstekend (door verse sneeuw in het begin van de week). Op het einde dag was de sneeuw nog best OK op Belvedere, Ciampac, de meer zuidelijk gelegen pistes bij Arabba/Corvara of de afdaling vanuit Sella passo naar Pian Frataces waren meer problematisch met echte hopen. - Voldoende eetmogelijkheden op de piste. Wij vonden altijd plaats op het terras in het zonnetje. - Après-ski in Alba is er amper. Er zijn 2 kleine bars dus als je dit zoekt, ben je hier niet aan het juiste adres.
1 maart 8 maart: Prachtig gebied met goed geprepareerde pistes. Da afdalingen goed tot laat in de middag. Eten en drinken aan de pistes volop aanwezig met een goede kwaliteit prijs verhouding. Italiaans genieten. Einde van de dag nog een lekkere pizza en terug naar het hotel. Apreski is minimaal. Maar Canazei is een echte aanrader.
leuk ski gebied wel druk met ski training en door afgezette pistes
Wat een heerlijk skigebied is dit. Weinig tot geen wachtrijen bij de liften (alleen op zondag is het iets drukker, of als er een WK gehouden wordt, maar dan zelfs dan is het niet meer dan een paar minuten). Het eten is super goed en in vergelijking met Frankrijk, Oostenrijk en Zwitserland, zeer goed betaalbaar. Mensen zijn erg aardig/gastvrij. En er is ruimte genoeg. Skigebied kan je uitbreiden met nog veel meer skigebieden die in de regio liggen. Genoeg uitdagingen :-) Dit jaar gaan we voor de vierde keer!
Heerlijk skiën! Mooi gebied. Wij hadden alleen skipas van Vall die Fassa en dat was voor ons ruim voldoende! Alleen de Sella Ronda kan je dan niet skiën maar dat mocht de pret niet drukken.
Fantastisch gebied als je van skiën houd . Alleen Sella Ronda oranje is wel voor gevorderden skiërs.
De huisskigebieden van Moena in Val di Fassa zijn leuk, afwisselend en niet te groot. San Pellegrino en Alpe Lusia. Pak niet de skibus, want je ski's stuiteren als een dolle in het skirek achterop de bus. Het is maar een tip. Het skigebied Latemar ken ik inmiddels goed en leent zich voor hard knallen in een skispeeltuin. Voor elk wat wils. Kan ik aanraden.
Na 30 jaar ervaring mogen we spreken van een fantastisch skigebied met alles erbij wat een skihartje begeert.Alpe Lucia is en blijgt een reletief ongekend gebied maar een lust voor elke skiliefhebber zonder San Pellegrino en Falcade niet te vergeten. In alle rust ellenlange afdalingen doen met betaalbare stops en vriendelijke mensen.
leuk gebiedje met twee dalafdalingen naar Vigo en Pera, vanuit beide dorpjes makkelijke aansluitingen naar Pozzo di Fassa voor het grotere Val di Fassa/Sella Ronda gebied 🏂⛷️