Weer Andalo

1050m - 2125m

Temperatuur topTemperatuur dalSneeuwvalgrensVorstgrensNeerslag topNeerslag dalWind topWind dalTotale neerslag
Vrijdag16-10NachtOchtendMiddagAvond
10°C stijgend naar 12°C
9°C stijgend naar 14°C
-
4000 m
-
-
2 bft
1 bft
12°C stijgend naar 13°C
14°C stijgend naar 19°C
-
4000 m
-
-
2 bft
2 bft
13°C dalend naar 6°C
19°C dalend naar 11°C
-
4000 m
-
-
2 bft
3 bft
6°C stijgend naar 7°C
11°C dalend naar 10°C
-
3800 m
-
-
1 bft
1 bft
Top (16-10)
0 cm 0 mm
Dal (16-10)
0 cm 0 mm
Zaterdag17-10NachtOchtendMiddagAvond
7°C stijgend naar 8°C
10°C stijgend naar 12°C
-
3700 m
-
-
2 bft
1 bft
8°C stijgend naar 9°C
12°C stijgend naar 17°C
-
3500 m
-
-
2 bft
1 bft
9°C dalend naar 2°C
17°C dalend naar 8°C
-
3200 m
-
-
2 bft
2 bft
2°C dalend naar 1°C
8°C dalend naar 7°C
-
3000 m
-
-
2 bft
1 bft
Top (17-10)
0 cm 0 mm
Dal (17-10)
0 cm 0 mm
Zondag18-10NachtOchtendMiddagAvond
1°C stijgend naar 2°C
7°C stijgend naar 9°C
-
2800 m
-
-
3 bft
2 bft
2°C stijgend naar 4°C
9°C stijgend naar 14°C
-
2700 m
-
-
3 bft
1 bft
4°C dalend naar 2°C
14°C dalend naar 8°C
-
3000 m
-
-
2 bft
2 bft
2°C gelijkblijvend
8°C gelijkblijvend
-
3100 m
-
-
2 bft
2 bft
Top (18-10)
0 cm 0 mm
Dal (18-10)
0 cm 0 mm
Maandag19-10NachtOchtendMiddagAvond
2°C stijgend naar 5°C
8°C stijgend naar 10°C
-
3200 m
-
-
2 bft
2 bft
5°C stijgend naar 8°C
10°C stijgend naar 15°C
-
3300 m
-
-
2 bft
1 bft
8°C dalend naar 4°C
15°C dalend naar 8°C
-
3400 m
-
-
2 bft
2 bft
4°C dalend naar 2°C
8°C gelijkblijvend
-
3300 m
-
-
3 bft
1 bft
Top (19-10)
0 cm 0 mm
Dal (19-10)
0 cm 0 mm
Dinsdag20-10NachtOchtendMiddagAvond
2°C stijgend naar 4°C
8°C stijgend naar 10°C
-
3200 m
-
-
3 bft
1 bft
4°C stijgend naar 6°C
10°C stijgend naar 11°C
2800 m
3200 m
2 mm
1 mm
3 bft
2 bft
6°C gelijkblijvend
11°C gelijkblijvend
2900 m
3200 m
26 mm
16 mm
5 bft
1 bft
6°C dalend naar 3°C
11°C dalend naar 8°C
2900 m
3300 m
36 mm
23 mm
6 bft
3 bft
Top (20-10)
0 cm 64 mm
Dal (20-10)
0 cm 40 mm
Woensdag21-10NachtOchtendMiddagAvond
3°C gelijkblijvend
8°C gelijkblijvend
2600 m
2900 m
23 mm
23 mm
4 bft
1 bft
3°C stijgend naar 5°C
8°C stijgend naar 13°C
2400 m
2800 m
4 mm
4 mm
4 bft
1 bft
5°C dalend naar 3°C
13°C dalend naar 9°C
2400 m
2800 m
2 mm
2 mm
3 bft
2 bft
3°C dalend naar 2°C
9°C gelijkblijvend
2400 m
2700 m
1 mm
1 mm
4 bft
2 bft
Top (21-10)
0 cm 30 mm
Dal (21-10)
0 cm 30 mm
Donderdag22-10NachtOchtendMiddagAvond
2°C gelijkblijvend
9°C dalend naar 7°C
2200 m
2600 m
1 mm
1 mm
2 bft
2 bft
2°C stijgend naar 3°C
7°C stijgend naar 10°C
-
2500 m
-
-
1 bft
1 bft
3°C dalend naar 1°C
10°C dalend naar 8°C
-
2500 m
-
-
2 bft
1 bft
1°C
8°C
2100 m
2400 m
1 cm
1 mm
2 bft
1 bft
Top (22-10)
1 cm 1 mm
Dal (22-10)
0 cm 2 mm

Reviews Andalo

Schrijf een review voor: Andalo

7.4
7Ski gebied
7Apres ski
8Restaurants

Heerlijk skiën in Andalo . Nagenoeg geen Nederlanders . Heerlijk vakantie gevoel.

8.7
10Ski gebied
7Apres ski
9Restaurants

Prima skigebied voor senioren en families. Net een nieuwe cabinelift gebouwd aan de rode pistes kant.met een schitterende afdaling..

4.7
5Ski gebied
3Apres ski
6Restaurants

Erg druk in de eerste week van de voorjaarsvakantie. Veel Tsjechische en Poolse bezoekers. Skigebied is het niet waard om 1100km voor te rijden. Is leuk voor een dagje als je er in de buurt woont. Dit gebied maakt geen deel uit van dolomiti superslim

8
8Ski gebied
8Apres ski
8Restaurants

Wat een rust in Andalo in de voorjaarsvakantie .Nog geen Nederlanders tegengekomen . Geen wachttijden bij delift . Prima sneeuwcondities .En veel gezellige terrasjes op de pisten.

10
10Ski gebied
10Apres ski
10Restaurants

Topweer

7.4
7Ski gebied
7Apres ski
8Restaurants

Klein skigebied, goed verzorgd en (kunst-)sneeuwzeker en zeer kindvriendelijk. Disndag- en vrijdagavond organiseren ze nachtskiën. Goed genoeg voor een short-ski. Wordt vooral bevolkt met Italianen. Het dorp was sfeervol versierd voor Kerst.

6
7Ski gebied
1Apres ski
10Restaurants

Heerlijk eten, hele slechte apres-ski, er word geen engels,Frans of duits gesproken. Prima skigebied voor 4 daagjes. Ik zou hier eigenlijk niet naartoe gaan.

7.4
8Ski gebied
7Apres ski
7Restaurants

Leuk skigebied, restaurants op de piste vallen wat tegen. Erg rustig buiten de weekends.

7
8Ski gebied
6Apres ski
7Restaurants

Prima skigebied, goede sneeuw. Restaurants op de piste wat minder.

7
8Ski gebied
6Apres ski
7Restaurants

Heerlijk skigebied met voor ieder wat wils. Après-ski kan je hier niet echt vinden. Restaurantjes zijn goed, niet druk en het eten is, zoals je verwacht van Italië, heerlijk!