Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Finland
  4. Lapland
  5. Skigebied Ruka & Kuusamo

Sneeuwhoogte Skigebied Ruka & Kuusamo

DorpSneeuwhoogte bergSneeuwhoogte dalLaatste update
Kuusamo70 cm35 cmvandaag Bekijk dorp
Ruka70 cm35 cmvandaag Bekijk dorp

Details skigebied Skigebied Ruka & Kuusamo

  • Piste blauw:- km
  • Piste rood:- km
  • Piste zwart:- km
  • Piste totaal:- km
  • SleepliftenSleepliften:
    -
  • StoeltjesliftenStoeltjesliften:
    -
  • GondelsGondels:
    -
  • BergtreinenBergtreinen:
    -
  • Maximale hoogte:- m
  • Minimale hoogte:- m
  • Seizoensstart: Geen melding
  • Seizoenseinde: Geen melding
Eindelijk weer sneeuw in aantocht?
11 maart 2026

Af en toe zon met lokaal kans op een bui

Tussen een diepe depressie ten oosten van IJsland en het Azorenhoog wordt met een zuidwest tot westelijke wind vrij zachte lucht naar de Alpen aangevoerd. Vanwege lichte onstabiliteit van de atmosfeer valt er verspreid mogelijk een bui. Het weerbeeld blijft de komende dagen licht wisselvallig. Vrijdag lijkt een mooie dag te gaan worden met volop zon.

Eindelijk weer sneeuw in aantocht?
Lees verder...

Heerlijke winter in de Zillertal Arena

De Zillertal Arena biedt onvergetelijke ervaringen, ook buiten de piste. Tijdens winterwandelen door glinsterende sneeuwlandschappen vind je rust en ongerepte natuur. Langlaufers genieten van perfect geprepareerde loipes te midden van een adembenemend berglandschap. Culinaire hoogstandjes wachten op je in de berghutten, waar regionale specialiteiten worden geserveerd. En voor wie op zoek is naar meer actie, biedt rodelen spannende afdalingen voor het hele gezin. Hierdoor is de winter in de Zillertal Arena afwisselend, aangenaam en ontspannend tegelijk.

Lees verder...

Reviews Skigebied Ruka & Kuusamo

7.4
Ruka
Gast-22284 26-01-2025
7Ski gebied
7Apres ski
8Restaurants

Leuk klein dorpje, meerdere hotels en restaurants. Hebben gegeten bij RUOK-burger, was prima, alleen lang wachten. Eén keer met gondel omhoog, hele ervaring. Gondels gaan in setje van 3 en hangen stil als er 3 bij het station zijn. Gekker ouderwetse gewaarwording, lift was ook helemaal bevroren van binnen en buiten. Lunch boven bij Base. Erg lekker, chique en prijzig. Je kan bij mooi weer een mooi uitzicht hebben, echter wij hadden mist. Hebben niet geskied, het was -27 graden met windkracht 4 uit oost (10-1-25).

7
Ruka
Gast-15061 17-03-2022
8Ski gebied
6Apres ski
7Restaurants

Klein skigebied, maar goed onderhouden en veel mogelijkheden. Wel wat verouderde liften en veel sleepliften.

6.7
Ruka
Gast-13562 07-01-2020
7Ski gebied
6Apres ski
7Restaurants

Leuk skigebied, goede sneeuw, korte pistes, veel sleepliften, maar je gaat niet naar Finland voor het skiën, maar voor de andere activiteiten!

Bekijk alle reviews voor Ruka