Weer La Grave

1450m - 3560m

Temperatuur topTemperatuur dalSneeuwvalgrensVorstgrensNeerslag topNeerslag dalWind topWind dalTotale neerslag
Donderdag05-11NachtOchtendMiddagAvond
-8°C stijgend naar -6°C
1°C stijgend naar 2°C
1500 m
1900 m
1 cm
1 mm
7 bft
6 bft
-6°C stijgend naar -5°C
2°C stijgend naar 4°C
1700 m
2100 m
1 cm
1 mm
7 bft
6 bft
-5°C dalend naar -9°C
4°C dalend naar 3°C
1700 m
2100 m
1 cm
2 mm
6 bft
5 bft
-9°C dalend naar -10°C
3°C gelijkblijvend
1800 m
2200 m
1 cm
1 mm
5 bft
4 bft
Top (05-11)
4 cm 0 mm
Dal (05-11)
0 cm 5 mm
Vrijdag06-11NachtOchtendMiddagAvond
-10°C stijgend naar -9°C
3°C stijgend naar 4°C
-
2000 m
-
-
4 bft
4 bft
-9°C gelijkblijvend
4°C stijgend naar 5°C
1900 m
2300 m
2 cm
2 mm
2 bft
2 bft
-9°C dalend naar -10°C
5°C dalend naar 1°C
1700 m
2000 m
16 cm
14 mm
2 bft
2 bft
-10°C dalend naar -13°C
1°C dalend naar -1°C
-
1800 m
-
-
2 bft
2 bft
Top (06-11)
18 cm 0 mm
Dal (06-11)
0 cm 16 mm
Zaterdag07-11NachtOchtendMiddagAvond
-13°C gelijkblijvend
-1°C stijgend naar 0°C
-
1500 m
-
-
3 bft
2 bft
-13°C stijgend naar -8°C
0°C stijgend naar 6°C
-
2100 m
-
-
2 bft
2 bft
-8°C dalend naar -12°C
6°C dalend naar -6°C
-
1800 m
-
-
3 bft
2 bft
-12°C gelijkblijvend
-6°C gelijkblijvend
-
1500 m
-
-
3 bft
3 bft
Top (07-11)
0 cm 0 mm
Dal (07-11)
0 cm 0 mm
Zondag08-11NachtOchtendMiddagAvond
-12°C stijgend naar -11°C
-6°C stijgend naar 1°C
-
1500 m
-
-
3 bft
3 bft
-11°C stijgend naar -7°C
1°C stijgend naar 5°C
-
2000 m
-
-
4 bft
4 bft
-7°C gelijkblijvend
5°C dalend naar 3°C
-
2000 m
-
-
4 bft
4 bft
-7°C stijgend naar -5°C
3°C stijgend naar 4°C
-
2100 m
-
-
5 bft
4 bft
Top (08-11)
0 cm 0 mm
Dal (08-11)
0 cm 0 mm
Maandag09-11NachtOchtendMiddagAvond
-5°C dalend naar -6°C
4°C gelijkblijvend
-
2200 m
-
-
5 bft
4 bft
-6°C stijgend naar -3°C
4°C stijgend naar 7°C
-
2500 m
-
-
5 bft
4 bft
-3°C dalend naar -5°C
7°C dalend naar 6°C
-
2700 m
-
-
5 bft
5 bft
-5°C stijgend naar -4°C
6°C dalend naar 5°C
-
2800 m
-
-
5 bft
5 bft
Top (09-11)
0 cm 0 mm
Dal (09-11)
0 cm 0 mm
Dinsdag10-11NachtOchtendMiddagAvond
-4°C gelijkblijvend
5°C gelijkblijvend
2300 m
2700 m
8 cm
9 mm
3 bft
2 bft
-4°C stijgend naar -3°C
5°C stijgend naar 6°C
2600 m
2900 m
4 cm
4 mm
3 bft
2 bft
-3°C dalend naar -4°C
6°C gelijkblijvend
2600 m
2900 m
7 cm
8 mm
3 bft
2 bft
-4°C stijgend naar -3°C
6°C gelijkblijvend
2500 m
2900 m
3 cm
3 mm
3 bft
2 bft
Top (10-11)
22 cm 0 mm
Dal (10-11)
0 cm 24 mm
Woensdag11-11NachtOchtendMiddagAvond
-3°C stijgend naar -2°C
6°C dalend naar 4°C
-
2900 m
-
-
2 bft
1 bft
-2°C gelijkblijvend
4°C stijgend naar 7°C
-
3000 m
-
-
2 bft
2 bft
-2°C dalend naar -3°C
7°C dalend naar 6°C
-
3100 m
-
-
2 bft
2 bft
-3°C
6°C
2500 m
2900 m
7 cm
8 mm
3 bft
2 bft
Top (11-11)
7 cm 0 mm
Dal (11-11)
0 cm 8 mm

Reviews La Grave

Schrijf een review voor: La Grave

6.4
10Ski gebied
5Apres ski
4Restaurants

Kijk, ik ben er redelijk lang geleden geweest. We logeerden zoals altijd in Les Deux Alpes. Vandaar naar boven met gids naar 3,460 m (hoogste punt gletsjer van LDA). Vandaar nog een klein stukje wandelen naar 3.600 m (zorg er dus voor dat je conditie ok is), en dan …. En dan … bij goeie verse sneeuw zoals we hadden, de trip van je leven. Mijn echtgenote kon redelijk skiën maar was zeker geen super ervaren skiester. Ze heeft van begin tot eind genoten (met enkele moeilijke passages). Aanrader. Maar verwacht geen après ski (terug naar LDA met taxi) noch restaurants op de weg neerwaarts.

5
7Ski gebied
1Apres ski
7Restaurants

De pistes zijn leuk en diepsneeuw is aangenaam voor beginners en gevorderden. 1 restaurant op de piste, op zich is dat genoeg maar niet voor de hoeveelheid volk.

6.7
10Ski gebied
5Apres ski
5Restaurants

Top gebied. Maar alleen met verse sneeuw. Alles off-piste. Huur een gids bij verse sneeuwval en verken alle couloirs