Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  • Sneeuwhoogte
  • Weer
  • Webcam
  • Sneeuwhistorie
  • Pistekaart
  • Reviews
  • Live-updates
  • Accommodaties
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Frankrijk
  4. Isère
  5. Les 2 Alpes 3600
  6. Les Deux Alpes
  7. Accommodaties

Accommodaties Les Deux Alpes

1650m - 3200m
8 dagen vanaf € 939 incl. skipas

Résidence Vacancéole Alba

Frankrijk Les Deux Alpes
Résidence Vacancéole Alba bied ruime, comfortabale chaletappartementen direct aan de voet van de piste. De chaletappartementen zijn in traditionele stijl ingericht en hebben om die reden een warme uitstraling. De appartementen zijn voorzien van een volledig uitgeruste keuken, een terras en een flatscreen TV met DVD-speler. Résidence Alba heeft appartementen beschikaar tot 10 personen, ideaal dus voor families of kleine groepen. Het gezellige centrum van les Deux Alpes is te voet te bereiken. Geniet hier van de winkelpromenade, restaurants en bars en de typische Franse sfeer.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 686 incl. skipas

Base Camp Lodge Les Deux Alpes

Frankrijk Les Deux Alpes
Base Camp Lodge Les Deux Alpes is een comfortabel hotel in de Franse Alpen. Het hotel ligt vlak bij de skipistes. Beginners en gevorderden halen hier hun wintersporthart op. De kamers zijn ontworpen in een moderne Alpenstijl en bieden comfort en ontspanning na een actieve dag in de sneeuw. Geniet van heerlijke gerechten in het restaurant van het hotel, waar de nadruk ligt op lokale en seizoensgebonden producten. Ook is er een gezellige bar waar je onder het genot van een drankje de dag nog even bespreekt. Bij Base Camp Lodge Les Deux Alpes geniet je van een verzorgde wintersportvakantie.
Nu bekijken
5 dagen vanaf € 617 incl. skipas

Hotel Club Les Crêtes

Frankrijk Les Deux Alpes

Hotel Club Les Crêtes (Belambra) is een nieuw hotel dat haar deuren in december 2023 heeft geopend in Les Deux Alpes 1800. Het hotel ligt op een kleine kilometer van het centrum en slechts 300 meter van de Village 1800 skilift. Aan het eind van de dag kun je tot vlakbij het hotel terugskiën!

De faciliteiten die het hotel aanbiedt zijn o.a.: lounge met een open haard, 2 restaurants, een ruime bar, theater, lift, wasservice, een skiberging met schoenenwarmer, een bagageopslag en een terras. Er is ook een wellness in het hotel. Hier vind je o.a. een sauna, Turks stoombad en een fitnessruimte. Er is ook een verwarmd binnenzwembad. Parkeren (betaald) kan in de garage en er zijn ca 8 oplaadplekken voor je electrische auto.

Dit hotel is met name ideaal voor families met kinderen. Voor deze kinderen wordt goed gezorgd. Hotel Club Les Crêtes (Belambra) biedt animatie voor alle leeftijden, van 4 maanden tot 17 jaar oud. 's Avonds geniet je van livemuziek en leuke shows voor het hele gezin!

Summit Travel biedt de 4-persoonskamers aan in categorie A, B en C. De types B en C bieden een uitzicht over de bergen of het dorp. De kamers bestaan uit 2 ruimtes en zijn voorzien van twee 1-persoonsbedden die samen een 2-persoonsbed kunnen vormen en een stapelbed. Verder zijn ze uitgerust met een tv, Nespresso koffiezetapparaat, minibar, Wi-Fi, en een kluisje. De badkamers hebben een douche en een apart toilet.

  • 2/3/4-persoonskamer A (27m2) 
  • 2/3/4-persoonskamer B (27m2) 
  • 2/3/4-persoonskamer C (28m2) 

Je verblijft in dit hotel op basis van all-inclusive. Het ontbijt, de lunch en het diner bestaan telkens uit een buffet. Drankjes zijn de hele dag inclusief (koffie, thee, water, softdrinks, huiswijn en bier van de tap).

Nu bekijken
8 dagen vanaf € 715 incl. skipas

Hotel de la Valentin

Frankrijk Les Deux Alpes
Hotel de la Valentin is een gezellig familiehotel in het centrum van Deux Alpes. Het ligt vrijwel direct aan de pistes, waardoor je 's morgens zo op pad bent. Het hele seizoen door zijn er leuke activiteiten te beleven en er is een gezellig restaurant waar je 's morgens kunt schuiven voor het lekkere ontbijt.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 616 incl. skipas

Résidence Vacancéole Le Goleon - Val Ecrin

Frankrijk Les Deux Alpes
Résidence Vacancéole Le Goleon - Val Ecrin is een prachtig appartementen complex met een rustige ligging. De dichtstbijzijnde lift en de piste vind hier al op 50 meter. Zo sta je 's morgens dus al snel bovenaan voor je eerste afdaling. De ruime appartementen zijn sfeervol en verzorgd ingericht en zeer geschikt voor een wintersport met vrienden of familie.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 623 incl. skipas

Hotel Chamois Lodge

Frankrijk Les Deux Alpes
Hotel Chamois Lodge is een modern hotel, dat vol karakter en creativiteit zit, net als de eigenaren Aurélie en Fabien. Ze hebben rekening gehouden met alle details. Om te kunnen skiën hoef je niet ver te lopen, want de skiliften Viking en Grand Viking starten al op 300 meter afstand. Het hotel ligt ook midden in het centrum, dus je bent ook eens nooit ver weg van alle gezelligheid. De kamers zijn eigentijds en warm ingericht, met alle benodigde comfort. De kamers zijn op het zuiden gelegen, waardoor je geniet van een zonnig balkon met uitzichten over de machtige bergtoppen.In het boutique hotel is er een á-la carterestaurant waar je, tegen bijbetaling, je kunt laten verwennen met seizoensgebonden gerechten. Relaxen kan in de lounge en rond de open haard ben je zo weer opgewarmd. Ook heeft het hotel een grote wijnkelder, waar Aurélie, gepassioneerd als dat ze is, een ruime selectie aan wijnen uit iedere belangrijke regio beschikbaar heeft. Je hoeft de deur niet uit voor een geslaagde avond. De bar van Hotel Chamois Lodge is de hele dag geopend. Je kunt in de ochtend of middag genieten van een kop koffie of thee met een krant voor het laatste nieuws en in de middag en avond nippen aan je cocktail, glas wijn of aperitiefje. Het is fijn vakantie vieren in Hotel Chamois Lodge!
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 560 incl. skipas

Résidence Quirlies

Frankrijk Les Deux Alpes
Niet ver van het levendige centrum van Les Deux Alpes ligt Résidence Quirlines. De residence ligt net buiten het centrum in een rustige omgeving. De skipistes en liften liggen op loopafstand van de appartementen, op nog geen 250 meter. De studio's en appartementen zijn in typische alpine stijl ingericht met houten muren, houten meubels en charmante geruite stoffen. Je voelt je meteen thuis in Résidence Quirlies!
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 676 incl. skipas

Base Camp Lodge Les Deux Alpes

Frankrijk Les Deux Alpes
Het trendy Hotel Base Camp in Les Deux Alpes heeft een ideale ligging: op slechts 50 meter afstand van het centrum. Ook naar de piste en de lift is het maar een paar minuten lopen. Er is een hele mooie lounge met bar, waar je na een lange dag op de piste kunt genieten van een welverdiend drankje. Alle kamers zijn eenvoudig, maar hip ingericht, met een moderne uitstraling en comfortabele voorzieningen om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.
Nu bekijken