Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Oostenrijk
  4. Karinthië
  5. Sirnitz - Albeck - Hochrindl

Sneeuwhoogte Sirnitz - Albeck - Hochrindl

DorpSneeuwhoogte bergSneeuwhoogte dalLaatste update
Sirnitz30 cm20 cmvandaag Bekijk dorp

Details skigebied Sirnitz - Albeck - Hochrindl

  • Piste blauw:- km
  • Piste rood:- km
  • Piste zwart:- km
  • Piste totaal:- km
  • SleepliftenSleepliften:
    -
  • StoeltjesliftenStoeltjesliften:
    -
  • GondelsGondels:
    -
  • BergtreinenBergtreinen:
    -
  • Maximale hoogte:- m
  • Minimale hoogte:- m
  • Seizoensstart: Geen melding
  • Seizoenseinde: Geen melding
Kans op sneeuw vanaf donderdag?
20 januari 2026

Zonnige dinsdag

Het blijft vandaag droog in de Alpen met veelal zonnig weer. Langs de westelijke zuidkant komen nog wat meer rest lage wolkenvelden voor. De vorstgrens ligt aan de noordkant rond 2000-2200 m, terwijl deze aan de zuidkant rond 1200-1600 m schommelt. 

Kans op sneeuw vanaf donderdag?
Lees verder en win...

Win wintersport in SalzburgerLand!

In het idyllische Raurisertal en het Nationalpark Hohe Tauern vind je rust, natuur en pure bergbeleving. Skiën, sneeuwschoenwandelen of langlaufen: alles draait hier om genieten van de winter op jouw tempo.

Spot edelherten, ervaar stilte in besneeuwde bossen en voel de magie van ongerepte natuur.

1 van de 6 wintersportvakanties in SalzburgerLand winnen?

Lees verder en win...

IN DE SPOTLIGHT

TOP AANBIEDING

Reviews Sirnitz - Albeck - Hochrindl

7.7
Sirnitz
Gast-14203 29-02-2020
8Ski gebied
7Apres ski
8Restaurants

Perfect please for families with kids, low budget and local food lovers.

8
Sirnitz
Gast-2084 31-12-2014
8Ski gebied
6Apres ski
10Restaurants

Super gebied

8.4
Sirnitz
Meindert Roffel 16-12-2014
9Ski gebied
6Apres ski
10Restaurants

Dit pareltje van Oostenrijk moet je gezien hebben. Het skigebied (20 km), bied skiplezier op alle nivo's. Van blauw tot zwart. De kwaliteit is dusdanig goed dat er regelmatig olympische skiërs komen trainen. Omdat het niet mega groot is kom je elkaar weer redelijk gemakkelijk tegen. De voordelige restaurants zijn allemaal kleine familiebedrijven en dat maakt het persoonlijk en gemoedelijk. Enkele Nederlanders hebben het er al zo naar hun zin dat ze er zijn gaan wonen. Kortom een aanrader! Meer weten kijk op Hochrindl.AT

7.7
Sirnitz
Gast-634 01-02-2014
10Ski gebied
3Apres ski
10Restaurants

Heerlijk Ski- en Wandel-gebied (Hochrindl) als je voor de rust, de natuur en de ruimte gaat. Wachten bij een lift is zeldzaam. Lang wachten komt volgens mij niet voor. Op de Pistes is variatie genoeg en de skilift is betaalbaar, grote gezinnen betalen maar voor 3 kinderen. Uit eten gaan is genieten van de Oostenrijkse gastvrijheid voor een bescheiden bedrag. Wil je in het Nederlands bediend worden dan moet je naar Alpl gaan, dat is van de Friese familie Groen. Wij zijn zo enthousiast over dit gebied dat wij er een huis hebben gekocht!

Bekijk alle reviews voor Sirnitz