dorp | sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|---|
Aschau | 90 cm | 25 cm | vandaag | meer |
Aurach | 90 cm | 25 cm | vandaag | meer |
Jochberg | 90 cm | 25 cm | vandaag | meer |
Kirchberg | 90 cm | 25 cm | vandaag | meer |
Kitzbühel | 90 cm | 25 cm | vandaag | meer |
Mittersill - Hollersbach | 90 cm | 25 cm | vandaag | meer |
Reith bei Kitzbühel | 90 cm | 25 cm | vandaag | meer |
Twee ideale kindvriendelijke dorpen waar grotendeels in het bos wordt geskied. Geniet dit seizoen van de nieuwe 10 persoons-gondel en de nieuwe bergacht-baan (Norma Loops). Een afdaling van 900m tussen de bomen met 10 bochten en 3 volledige 360° spins. Beiden oorden zijn met een gratis pendelbus verbon-den en zijn een uitdaging voor zowel beginners als ervaren skiërs. Ruim 135km piste wachten op je. Boek nu een onvergetelijke wintersport!
6 februari 2023
Een opbouwend hogedrukgebied boven het Kanaal krijgt langzaam meer invloed op het Alpenweer. Het blijft overwegend droog met een mix van zon en overtrekkende wolkenvelden. Een storing boven het westelijke Middellandse Zeegebied zorgt later voor wat stuwingseffecten in de richting van de Italiaanse binnenboog. Hier valt vannacht enige sneeuw
We gaan al 24 jaar naar Kirchberg blijft elke keer weer prachtig wat een ontzettend mooi skigebied 😄👍🏻
Ze hebben het daar goed voor elkaar. Genoeg sneeuw en mooie pistes.
Mooi gebied, pistes prima geprepareerd. Kitzbuhel is wel San de dure kant.
Toplocatie voor skiën en apres-ski.
Een prachtig skigebied. Met zeer goed geprepareerde piste.
Helaas deze keer weinig sneeuw. Maar normaal super!
Super gebied. Veel liften en lange pisten.
Aschau is klein maar gezellig. Stammgäste sinds 12 jaar. Zwarte 56 einde middag is een uitdaging voor de liefhebbers. Gebied is top! 3S naar Jochberg etc. KiWest naar Westendorf. Alles kan. Blijft mooi.
Aschau naast Kirchberg heeft mijn hart gestolen.
Heel leuk om te verblijven in Aschauerhof, iets te gaan drinken in de DAV hut of bij Martine.
Kitzbuhleralpen zijn de top om te skiën.
De loipe in het dorp is prachtig.
En sneeuwschoenwandelen richting Rettenstein staat nog op mijn programma.
Mooi skigebied met veel blauwe en rode pistes. De liften in mittersill zijn bijna allemaal zonder kap dus met slecht weer is dat minder fijn. Après ski was er afgelopen week niet.
Heerlijk om te skiën en drankje plus hapje op de piste. Beneden na 4 uur uitgestorven. Even nagenieten met een biertje is dan een eenzame bedoening.
In Kitzbühel vind je het stijlvolle hotel Schwarzer Adler. Het is een traditioneel hotel dat modern is ingericht en je verwachtingen helemaal waar maakt. In de luxe en moderne kamers vind je veel felle kleuren en houten elementen waarmee het is ingericht. Op het dak vind je een verwarmd zwembad, waaruit je uitzicht hebt over Kitzbühel en de prachtige omgeving. Ook binnen in de sauna of het solarium geniet je van dit unieke panoramische uitzicht. Het centrum van Kitzbühel vind je op 100 meter van het hotel. Het hotel is alleen voor volwassenen. De kamerbeschrijvingen vind je onder het kopje ‘goed om te weten’.
Wanneer je kiest voor de appartementen Weinhof in Kirchberg weet je bij voorbaat al dat je een leuke wintersportvakantie staat te wachten. Je logeert net buiten het centrum en de gratis skibus vertrekt voor de deur. Zo doe je waar het tijdens de wintersport om draait: lekker buiten in de sneeuw zijn en de hele dag skiën of snowboarden. De appartementen zijn typisch Tirools ingericht, eenvoudig maar comfortabel. Ben je een wijnliefhebber? Mooi! Deze accommodatie heeft namelijk een eigen wijnhuis. En we kunnen alvast verklappen: er staat een flesje wijn voor je klaar bij aankomst.
Kom binnen in het gerenoveerde Unterm Rain en verblijf in een van de moderne kamers. Start je dag met een heerlijk ontbijt en verken daarna de omgeving. Dit hotel is gelegen midden in het centrum van Kirchberg in Tirol. Een dagje skiën? Op slechts 2 kilometer vind je het skigebied Kitz Ski - Kitzbühler alpen. Unterm Rain is het ideale hotel om de omgeving te verkennen. De kamerbeschrijvingen vind je onder het kopje ‘goed om te weten’.
Flair en traditie in 3*sterren hotel Heitzmann in Mittersill. Een traditioneel huis met veel geschiedenis en warmte. Dit hotel is het zusterhotel van Hotel Bräurup in Mittersill. De plaats is wat minder bekend, maar zeker gezellig met wat restaurants en bars. Het ligt in het Oostenrijkse Salzburgerland. Skiën doe je in het Kitzbüheler Alpen gebied, onder andere in Kitzbühel & Kirchberg waar zowel beginners als ervaren skiërs zich thuis zullen voelen. Kitzbühel & Kirchberg wordt ook wel als een familie skigebied bestempeld. Op zo'n 30 minuten rijden ben je in Kitzbühel om lekker te genieten van de pistes. Een skitocht is in dit gebied zeker goed mogelijk. Mittersill zelf is erg geschikt om te langlaufen en te wandelen. Er zijn tal van wandelwegen. Ontdek de fantastische uitzichten van de natuur. Naast de makkelijke langlaufroute Blizzardloipe vind je hier ook de Hochmoorloipe. Laat je beenspieren lekker werken. Kom na een actieve dag heerlijk tot rust met een massage in hotel Heitzmann of duik de sauna in.
Boek een TUI Ski Express treinticket waarmee je zonder overstappen naar Kitzbühel reist. Voor de TUI Ski Express kun je verschillende klassen zoals Economy, Premium Economy of Comfort Privé reserveren. Premium Economy kun je ook reserveren als Premium Economy Privé voor eigen gezelschap.
Hotel Unterm Rain (****) ligt in het centrum van Kirchberg. Dit fijne hotel is compleet gerenoveerd naar een sportief en casual concept! De skilift (Fleckalmbahn) ligt op ca. 1700 meter afstand. De skibus stopt op ca. 250 meter van het hotel en brengt je naar alle skiliften gelegen in Kirchberg. Ook is het mogelijk om met de skibus een bezoek te brengen aan de stad Kitzbühel! Het hotel beschikt o.a over een receptie, bagageruimte, lobby, lift, skiberging met schoendroger en Wi-Fi. Tegenover het hotel kun je gratis parkeren. Na een lange skidag kun je genieten van een lekker drankje in de bar of op het terras! De comfortabele kamers zijn alle voorzien van een badkamer met bad/douche, föhn en een toilet. Verder is er een tv, kluisje, bureau en een mini-koelkast. De 2-persoonskamer is ca 20m2 groot; op de 2/3-persoonskamer (ca 25m2) is er een éénpersoonsbed voor de 3e persoon en op de 2/3/4-persoonskamer (ca 28m2) betreft dat een bedbank voor persoon 3 en 4 (soms een stapelbed). Het verblijf bij Hotel Unterm Rain is op basis van logies en ontbijt (buffetvorm).