Aanbevolen accommodaties in Silvretta Galtür - Paznaun-Ischgl

8 dagen vanaf € 1.643 incl. skipas

Sporthotel Silvretta

De familie Zangerl en hun team heten je van harte welkom in het 5-sterren Sporthotel Silvretta. Dit prachtige hotel, met moderne faciliteiten, ligt midden in het centrum van het autovrije dorp Ischl en op zo’n 50 meter van de skilift van de Silvretta Seilbahn. Echt een ideale ligging voor een heerlijke skivakantie. De hotelkamers bieden een modern design en zijn ingericht met hoogwaardige natuurlijke materialen. In het hele hotel wordt luxe gecombineerd met die unieke alpine stijl die zorgt voor een familiaire sfeer, waardoor je jezelf al snel thuis voelt. Ook staat het enthousiaste team altijd voor je klaar. Laat je iedere dag verrassen in het restaurant en geniet van de traditionele Tiroolse keuken. Er wordt veel gebruik gemaakt van verse producten die afkomstig zijn van de familieboerderij en de omliggende regio’s. Toe aan pure ontspanning? In het wellnesscenter van het hotel kom je totaal tot rust en neem je een welverdiende pauze na een actieve dag.
8 dagen vanaf € 1.591 incl. skipas

Hotel Solaria

Het luxe Hotel Solaria heeft een perfecte ligging; rustig, maar toch midden in het bruisende centrum van Ischgl en op nog geen 150 meter van de lift. De kamers zijn stijlvol en modern ingericht en voorzien van tv en comfortabele zithoek. ’s Morgens kun je genieten van een uitgebreid en gezond ontbijtbuffet, zodat je vol energie je ski-dag kunt beginnen.In de uitgebreide spa van Hotel Solaria vind je niet alleen een sauna en Turks stoombad, maar ook een kruidenstoombad en een mooi binnenzwembad. Ook zijn er ook nog verschillende soorten massages en schoonheidsbehandelingen te boeken. Zin in een welverdiend drankje? Hotel Solaria heeft een mooie bar in de stijl van een originele berghut en voor de wijnliefhebber is er ook nog een speciale vinotheek. Hier kun je je laten adviseren en vervolgens genieten van de beste wijnen uit de verzameling van het hotel. Ook staat dit trendy hotel bekend om haar gastronomische keuken, waarbij het grootste deel van de producten die gebruikt worden afkomstig zijn uit de regio. In het restaurant met panoramisch uitzicht op het Silvretta gebergte worden iedere avond de lekkerste gerechten geserveerd; van Internationale klassiekers tot Tiroler specialiteiten, bereid met de beste, lokale ingrediënten.
8 dagen vanaf € 1.424 incl. skipas

Sporthotel Piz Buin

Midden in het bruisende centrum van Ischgl en op loopafstand van de liften vind je het luxe Sporthotel Piz Buin. Alle kamers zijn luxe ingericht en voorzien van zeer comfortabele bedden en een moderne badkamer. Verder biedt Sporthotel Piz Buin je een uitgebreid wellness center met o.a. een verwarmd binnenbad waar je na een inspannende dag heerlijk kan relaxen.
8 dagen vanaf € 1.265 incl. skipas

VAYA Galtür Paznaun

VAYA Galtür Paznaun: een luxe excellent resort op een waanzinnige locatie in Galtür. Met top faciliteiten zoals een prachtige wellness, binnenzwembad en restaurants hoef je ’s middags de deur niet meer uit! Dit is echt een ultieme plek voor een geweldige wintersportvakantie met vrienden, familie of lekker met z’n tweeën als je wilt genieten van het prachtige skigebied van Ischgl. Rustig en luxe slapen in Galtür, maar genieten van het veelzijdige skigebied van Ischgl. De skiliften van Ischgl vind je op 9 kilometer en de liften van Galtür zelfs al op 2 kilometer afstand. De skibus die je snel van en naar de liften brengt, stopt op slechts 20 meter afstand! Dit luxe resort bied je chique kamers & suites die werkelijk van alle gemakken zijn voorzien. Elke kamer of suite beschikt over een prachtig interieur, de fijnste kingsize bedden, een stijlvolle badkamer en een balkon of terras met uitzicht op de omgeving. Daarnaast vind je er uiteraard kingsize bedden met de lekkere dubbeldikke dekbedden zoals je in Oostenrijk kan verwachten. De suites zijn ruimer als de 2-persoonskamers en bestaan uit: een slaapkamer en een woonkamer met een hele comfortabele bedbank en een volledig ingericht kitchenette met koelkast, Nespresso machine en vaatwasser. Als gast van Excellent VAYA Galtür Paznaun heb je gratis toegang tot de luxe wellness. Je vindt hier o.a. een sauna, bio-sauna en een heerlijk Turks stoombad. Na een dag op de piste is het wel heel erg lekker om hier weer even helemaal te relaxen. Daarnaast is er ook een heerlijk binnenzwembad.Ook voor een lekker drankje of een heerlijk diner in chic decor hoef je de deur niet uit: in VAYA Galtür Paznaun vind je een ook een mooie lounge/lobby bar en een luxe & intiem restaurant. De lounge is geheel in de sfeer van een stijlvolle en traditionele berghut ingericht en in het charmante restaurant kun je ’s avonds heerlijk dineren en genieten van de lekkerste wijnen en cocktails. Midden in het centrum, de skibus naar Ischgl die naast de deur stopt en heel frequent rijdt, luxe en stijlvolle kamers & suites en top faciliteiten maken dit prachtige luxe resort echt een perfecte plek voor een onvergetelijke wintersportvakantie!
3 dagen vanaf € 583 incl. skipas

Hotel Solaria

Het moderne 4-sterrensuperior Hotel Solaria is ideaal gelegen in Ischgl! Het dorpscentrum ligt direct om de hoek en de dichtstbijzijnde skiliften. Hotel Solaria beschikt over een gratis parkeerplaats (op basis van beschikbaarheid).

In het hotel vind je o.a. een receptie, lobby, bar, restaurant, liften, verwarmde skiberging, Wi-Fi, fitnessruimte, kinderspeelkamer en een binnenzwembad. Daarnaast kun je na het skiën terecht in de ruime wellness (250m2) waar je gebruik kunt maken van o.a. een Finse sauna, stoombad, infraroodcabine en een kruidensauna. Tegen betaling kun je massages en schoonheidsbehandelingen bijboeken. De wellness is dagelijks geopend van 14:00-20:00 uur. 

De kamers in Hotel Solaria zijn ruim opgezet en voorzien van een badkamer met douche en/of bad, toilet en föhn. Verder is er een zithoek, TV, telefoon, kluisje (gratis) en een minibar op de kamer. Summit Travel biedt de 2-persoonskamer Arnika aan van 28m2, de 2-persoonskamer Alpennelke van 35m2 en de 2/3/4-persoonskamers van ca. 35m2. Persoon 3 en 4 slapen op een bedbank. Sommige kamers hebben een balkon.

Het verblijf is op basis van halfpension plus. In de ochtend geniet je van een uitgebreid ontbijtbuffet en in de avond staat er een heerlijk 5-gangendiner met keuze en een saladebuffet voor je klaar (vegetarische maaltijden op aanvraag). 

Op dinsdag is het 'Solaria Lazy Tuesday' - er zal dan een klein buffet klaarstaan en gasten mogen dan in badjassen dineren.

7 dagen vanaf € 1.204 incl. skipas

Fluchthorn

Op wintersportvakantie? Het Oostenrijkse Ischgl is het neusje van de zalm wat skicondities en faciliteiten aangaat. Vanuit appartement Fluchthorn kies je een van de 2 liften vlakbij huis, of neem je de rolband in de Dorftunnel naar lift nummer 3. Zo sta je fris en fruitig in een mum van tijd on top of the world. Voor wie flinke uitdagingen niet schuwt, heeft het Paznauntal stevige, steile afdalingen in petto. Toch fijn dat je na al die inspanning ook naar de nodige ontspanning kunt uitzien. Ga na de borrel vooral een pizza eten bij La Nona en zie welke verhalen er loskomen. Over de 12 kilometer lange ‘mammoet’ route terug naar Ischgl bijvoorbeeld. Is trouwens wel een echte aanrader.
8 dagen vanaf € 1.151 incl. skipas

Hotel Almhof

Hotel Almhof ligt direct aan de mooie pistes van Galtür en beschikt over vele faciliteiten zoals een uitgebreid wellness center, een fitnessruimte, gezellige stube, een uitgebreide wijnkelder en een fantastisch restaurant. De luxe kamers zijn in Alpenstijl ingericht en voorzien van tv en gezellige zithoek. Bovendien hebben alle kamers een balkon met een panoramisch uitzicht op het Silvretta gebergte. De skilift vind je op nog geen 150 meter en hier kun je ’s morgens zo naartoe skiën.Na een dag op de piste kun je het grote wellness center van Hotel Almhof gaan ontdekken. Deze fantastische ruimte strekt zich uit over twee verdiepingen en is de plek om te ontspannen. Trek een baantje in het binnenzwembad en geniet ondertussen van het panoramische uitzicht. Ontspan in het Almhof saunadorp en probeer de verschillende sauna’s. Elke avond staat er weer een heerlijk culinair hoogtepunt op u te wachten, bereidt door Hermann, die niet alleen de eigenaar is, maar ook één van de meest gerespecteerde chef-koks in de vallei.
8 dagen vanaf € 1.667 incl. skipas

Appartementen Ischgl Chaleo

Appartementen Ischgl Chaleo zijn mooie appartementen in Ischgl. Ze liggen rustig, maar toch in het bruisende centrum en slechts 150 meter van de skilift. 's Morgens ben je gegarandeerd een van de eerste die van de vers geprepareerde pistes kan gaan genieten en kun je ’s middags lekker tot je appartement terugskiën. De appartementen zijn zeer modern ingericht en van alle gemakken voorzien. Zo krijgen ze allemaal een volledig uitgeruste keuken en een of meerdere zonnige balkons. Daar is het na een dag van de pistes slalommen heerlijk om even na te genieten in de warme winterzon.
6 dagen vanaf € 670 incl. skipas

Chalet Sofie

Het traditionele Chalet Sofie is een gezellig appartementencomplex met een rustige ligging op ca. 400 meter afstand van het levendige centrum van Ischgl. Hier vind je talloze restaurants, winkels en bruisende après-ski gelegenheden. De Fimbabahn skilift ligt op ca. 400 meter afstand. Bij goede sneeuwcondities kun je bijna tot aan het chalet terugskiën – ideaal voor de fanatieke wintersporter!

De accommodatie beschikt over diverse faciliteiten, waaronder gratis Wi-Fi, parkeergelegenheid (beperkt aantal plaatsen) en een verwarmde skiberging. Gasten kunnen gebruikmaken van een broodjesservice (tegen betaling) voor een comfortabel en ontspannen begin van de dag.

De appartementen in Chalet Sofie zijn sfeervol en in alpine stijl ingericht. Ze beschikken over een goed uitgeruste kitchenette met o.a. een kookplaat, vaatwasser, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker. Daarnaast is er een gezellige woon-/eetkamer met zithoek en tv, één of meerdere slaapkamers en één of twee badkamers met douche en toilet. Sommige appartementen hebben een balkon met uitzicht op de omliggende bergen.

Summit Travel biedt de volgende appartementen aan:

  • Studio (max. 3 pers) Type 1: 1 woon-slaapruimte, 1 badkamer (30m2)
  • Studio (max. 3 pers) Type 2: 1 woon-slaapruimte, 1 badkamer (32m2)
  • 2-kmr (max. 3 pers) Type 3: 1 bed in woonkamer, 1 slaapkamer, 1 badkamer (38m2)
  • 2-kmr (max. 3 pers) Type 7: bedbank, 1 slaapkamer, 1 badkamer (41m2)
  • 2-kmr (max. 4 pers) Type 4: bed in woonkamer, 1 slaapkamer, 1 badkamer (52m2)
  • 2-kmr (max. 5 pers) Type 5: bed in woonkamer, 1 slaapkamer, 1 badkamer (54m2)
  • 3-kmr (max. 6 pers) Type 6: bedbank, 2 slaapkamers, 2 badkamers (65m2)

Je verblijft in Chalet Sofie op basis van logies. 

8 dagen vanaf € 1.084 incl. skipas

Chalet Mutmanör

Aan de rand van het centrum van Ischgl ligt het verzorgde Chalet Mutmanör. De kamers zijn in authentieke stijl ingericht en beschikken allemaal over een moderne badkamer. De voetgangerszone van Ischgl met leuke winkeltjes en restaurants ligt op 300 meter afstand, en op 400 meter afstand is er een heerlijk thermaal spa-complex te vinden. Na een dag in het uitgebreide Silvretta skigebied kun je heerlijk tot rust komen in de rustige omgeving van het chalet. Geniet van de serene sfeer en de persoonlijke service van dit familiebedrijf, waar je kunt ontspannen en je vakantie in alle rust beleeft.
8 dagen vanaf € 961 incl. skipas

Almfried Apartments

In het gezellige centrum van Ischgl liggen de verzorgde appartementen van Almfried. De appartementen zijn in trendy ingericht en beschikken allemaal over een compleet ingerichte woonkeuken met flatscreen tv en een fijne slaapkamer.De voetgangerszone van Ischgl met vele winkels, restaurants, bars en clubs ligt op nog geen 2 minuten lopen en de skilift bevindt zich op 150 meter. Na een intensieve dag in het uitgebreide Silvretta skigebied kun je helemaal losgaan in een van de populaire après-ski bars van Ischgl. Honger gekregen van al het gefeest? Er zijn in dit bruisende skidorp genoeg restaurants te vinden. Van fine dining tot pasta, pizza en gerechten uit de Tiroler keuken.
8 dagen vanaf € 586 incl. skipas

Appartementen Fliana

Op een heerlijk zonnige en rustigelocatie in de wijk Mathonliggen de ruime appartementen van Appartementen Fliana. De moderne appartementen liggen verspreid over 2 gebouwen die naast elkaar liggen. De appartementen zijn smaakvol en met veel oog voor detail ingericht en zijn voorzien van een moderne woonkeuken en comfortabele slaapkamer(s). Tevens heb je vanuit je appartement een waanzinnig uitzicht op de vallei. Voor de dagelijkse boodschappen en verse broodjes voor het ontbijt kun je terecht bij de supermarkt en bakker die je naast het complex vindt. De skilift en het centrum van Ischgl liggen op 4 kilometer afstand en de skilift en het centrum van Galtür liggen op 5 kilometer afstand. De skibus die je hier snel naartoe brengt, stopt praktisch naast het complex. Als je net van de piste komt, kun je natuurlijk je dagelijkse boodschappen doen en daarna lekker bijkomen in de knusse woonkamer van je appartement, maar je kunt ook nog even de beroemde après-ski van Ischgl gaan ontdekken. In de avond kun je zelf een heerlijke maaltijd bereiden in de compleet uitgeruste keuken of een van de restaurants in die op loopafstand liggen uitproberen.
4 dagen vanaf € 558 incl. skipas

Beverly Hill

Ervaar de glamour van Hollywood gecombineerd met de gezelligheid van Tirol. Dit is de perfecte mix voor je welverdiende vakantie. Stijl, comfort en ontspanning staan hier centraal. Duik de wellness in en kom volledig tot rust met 150 vierkante meter aan faciliteiten. Verken het gezellige stadscentrum, of geniet van de bloeiende natuur van de regio. Wandel door glooiende alpenweides, langs de rivier en hoge bergtoppen. Geen zin om te lopen? Gebruik dan je stalen ros. Ben je een culinaire fijnproever? Ook dan zit je hier helemaal goed. De vele restaurants en taverna’s laten je uitgebreid kennismaken met de Oostenrijkse keuken. Hier geniet je van een vakantie voor in de boeken.
7 dagen vanaf € 10.001 incl. skipas

Almhof

Een klasse hotel met een perfecte ligging direct aan de piste, naast de Alpkogelbahn en dicht bij de Birkhanlift. De langlaufloipe loopt langs het hotel. Op loopafstand bevinden zich enkele bars en restaurants. Het hotel heeft een moderne traditionele inrichting en het personeel is erg gastvrij. Na een fantastisch dagje skiën kan je weer volledig op temperatuur komen in de sauna of stoomcabine. En neem daarna een duik in het zwembad met panorama uitzicht en jacuzzi.
8 dagen vanaf € 1.215 incl. skipas

Alpin-Apart

Alpin-Apart is een gloednieuw 4-sterren appartementencomplex in Ischgl. Deze appartementen hebben en perfecte ligging: slechts 500 meter van de kabelbaan Fimbabahn. Het complex beschikt over luxe en ruime studio’s met een balkon of terras, een kitchenette en een mooie badkamer.Alpin-Apart is de perfecte uitvalsbasis voor een skivakantie in de Silvretta Arena. Het skigebied beschikt over meer dan 230 kilometer aan pistes, variërend van beginners tot experts. Het zusterhotel, Hotel Alpina, bevindt zich slechts op een steenworp afstand van Alpin-Apart. Gasten van Alpin-Apart mogen gebruik maken van de skikluisjes en genieten van de dinerfaciliteiten. Bovendien worden er door Alpin-Apart tafels gereserveerd voor hun hotelgasten.Goed om weten: het gebouw is momenteel in aanbouw. De getoonde foto's zijn de plattegrondjes va de appartementen. Zodra er foto's beschikbaar zijn, zullen wij deze plaatsen.
8 dagen vanaf € 1.840 incl. skipas

Hotel Fliana

Hotel Fliana ligt op een prachtige helling in het rustige gedeelte van Ischgl. Het luxe en zeer comfortabele hotel staat bekend om de goede service, waardoor dit een van de best gewaardeerde hotels is van de hele regio. Ervaar het zelf! Het centrum van Ischgl bereik je eenvoudig door een looptunnel, terwijl je bij terugkomst weer helemaal in de watten wordt gelegd door het vriendelijke personeel. Van de heerlijke gerechten, tot jezelf onderdompelen in ontspanning tijdens een bezoekje aan het uitgebreide wellnesscenter. Hier kom je werkelijk niets te kort!
8 dagen vanaf € 720 incl. skipas

Chalet Gonda

Op een rustige locatie, tussen Galtür en Ischgl in liggen de mooie appartementen van Chalet Gonda. Chalet Gonda bestaat uit 4 appartementen en een privé woning van de eigenaar en eigenaresse. De sklift van Galtür ligt op 3,5 kilometer, maar de skibus die je hier snel naartoe brengt, stopt naast je appartement. Het centrum van Galtür, waar je terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen lift op 1,5 kilometer afstand en het centrum van Ischgl op 7 kilometer. De skibus rijdt naar de skiliften van zowel Ischgl als Galtür. Chalet Gonda bied je verschillende moderne appartementen die allemaal ruim en sfeervol zijn ingericht. De appartementen beschikken over een fijn keuken, 1 of meerdere verzorgde slaapkamers en een balkon met uitzicht op de besneeuwde bergtoppen. In het wellness gedeelte bevindt zich sauna en een infraroodcabine, waar je na een intensieve dag op de piste lekker kunt ontspannen. Let op: Chalet Gonda beschikt over meerdere appartementen en een privé woning. De eigenaren wonen hier ook. Deze accommodatie is daarom minder geschikt voor groepen (jongeren), maar meer geschikt voor families.