Na 3 dagen met sneeuw welke aan de noordkant tot 80 cm liet neerdwarrelen, klaart het vandaag vanaf het zuiden en westen weer op. De temperaturen beginnen ook aan een opmars door het binnenstromen van subtropische lucht uit het zuidwesten.
Boek vroeg en profiteer van scherpe prijzen op een breed aanbod hotels, appartementen en chalets. Kies uit meer dan 270 skibestemmingen in Europa, zoals Oostenrijk of Frankrijk. Dankzij de Sunweb vakantie-garantie reis je zorgeloos en flexibel. Accommodatie en skipas zijn altijd inbegrepen. Bekijk nu de beste deals en geniet van extra voordeel door vroeg te boeken!
Skigebied leuk met het gezin, verwacht geen lange afdalingen, maar heel afwisselend. Apres ski is matig, alleen op de berg (Weibberhimml) en in Wirl bij het hotel. Restaurants op de berg zijn goed, weinig in het centrum zelf.
Wij verbleven in Galtür en waren eigenlijk voor het skigebied bij Ischgl gekomen. Vanwege de slechte weersvoorspellingen en de daarbij horende lift-sluitingen hebben we de eerste vier dagen hier ons board ondergebonden. Tot onze verrassing bleek Galtur een heel leuk gebied. Lekker compact en toch genoeg te doen. In één dag heb je alle pistes al wel twee keer afgevinkt maar het gaat zeker niet vervelen. We hadden natuurlijk mazzel met de sneeuwval van afgelopen dagen. Veel off-piste kilometers gemaakt. Mogelijkheden genoeg. Restaurants normale prijzen. Kwaliteit wisselend. Apres-ski hebben we niet echt gedaan hier.
Ischgl heeft een mooi skigebied: groot, uitgebreid en goed verzorgd. Ook de liften zijn over het algemeen erg goed onderhouden en je hoeft maar weinig te wachten bij de liften. Echter is het 's morgens bij de gondel in het dal wel erg druk. De hoge capaciteit van de liften hebben ook een keerzijde: de pistes zijn ontzettend vol in het hoogseizoen en het gebied heeft behoorlijk wat punten waar pistes samenkomen met alle gevaren van dien. De skibussen (wat ons betreft onderdeel van het skigebied) rijden elke 10 minuten, maar dat is in de spits lang niet voldoende waardoor je veel bussen overvol voorbij ziet rijden en je uiteindelijk erg lang moet wachten.
Wat ons vooral tegenviel, was de skischool en het aanbod hierin. Er is slechts 1 school, dus geen concurrentie en de organisatie laat behoorlijk wat steken vallen: het 'voorskiën' was dusdanig massaal en chaotisch dat het zijn doel voorbij schoot. Dit kan echt beter georganiseerd worden.
Restaurants kan ik kort over zijn: het zijn er niet genoeg en ze zitten allemaal de hele dag bomvol. Ook is het merendeel een betonnen fabriek waardoor de Oostenrijkse gezelligheid ver te zoeken is. Als gevolg van de verhouding restaurants en aantal skiërs, komen de mensen toch wel en is de kwaliteit middelmatig en de prijzen erg hoog.
Wij laten Ischgl (met drie jonge kinderen) voorlopig links liggen.
Super mooi en tof gebied. Echt prima, prijzen ook ok, niet veel erger dan in Gerlos. In Zwitserland wel, maar dat weet je van te voren.
De eerste lift (A-1) naar boven is drama. Zondag 45 minuten gewacht om naar boven te kunnen, eerste skiles van zoon bijna gemist. De overige dagen 20-30 min gewacht. Boven verdeelt de drukte zich prima, maar de eerste lift is gewoon verschrikkelijk. Zorg dat je optijd bent!
Uitgebreid skigebied voor oostenrijkse begrippen, geen 10 want slechts 240km pistes.
die 240 km zijn mooi verdeeld over blaauw rood en zwart.
Grote pluspunten zijn:
1. de diverse lange langafdalingen, wel midden op de dag doen en niet aan het einde want dan wordt het een mierenhoop.
2. de lange duty free piste naar Samnaum.
3. Relatief goede sneeuw want je skiet tussen 1350 en 2800 meter.
4. Apres ski is super in Paznauner THaya en Schatzibar.
5. Genoeg uitdagende zwarte pistes vanaf Palinkop, Greifspitz en Lange wand
Minpunten:
1. Erg druk, het lijkt wel of iedereen hiero wil skieen
2. Drukke wachttijden bij alle 3 de gondels 'sochtends vanuit het dal ( 20-50 minuten wachten in hoogseizoen).
3. Skibussen overvol, kunnen de capaciteit niet aan dus eigenlijk altijd staan :-(
Een heerlijk gebied , bijna geen wachttijden. In de ochtend Jannie eens 15 minuten moeten wachten, maar in het gebied ski geen wachttijden. Apres ski is super , niet goedkoop maar wel goed op orde. Samenvattend een aanrader voor de iets gevorderde skiër.
Sinds 1983 vaste gast van Ischgl en stamm gast van Hotel Post, fenomenaal skigebied. Afgelopen seizoen 3 keer geweest, 19 dagen totaal. Geen apres ski, alleen skiën en relaxen. Super; „Relax, if you can“.
Op een prachtige locatie, op 1,5 kilometer van Galtür vind je de gloednieuwe Appartementen White Peak.Door de goede busverbinding zijn de liften van zowel Galtür als Ischgl snel te bereiken. De skibus stopt op slechts 20 meter afstand van White Peak. De appartementen zijn ruim en modern ingericht en beschikken over een sfeervolle woonkeuken, 1 of 2 slaapkamers en een balkon of terras met panoramisch uitzicht op de Alpen. Zin in wat ontspanning? Appartementen White Peak beschikt over een mooie sauna, waar je na een intensieve skidag lekker kan opwarmen! Let op: de eigenaren van het chalet zullen persoonlijk zorgen voor de check-in en ervoor zorgen dat je je direct thuis zult voelen. Dit chalet is zeer geschikt voor families, minder geschikt voor jongeren.
Chalet Barbara bied je mooie, ruime appartementen in de wijk Mathon, op 4 kilometer afstand van Ischgl. Op 500 meter afstand vind je verschillende restaurants en winkels en het centrum van Ischgl en de skilift bereik in enkele minuten met de skibus. De appartementen zijn modern ingericht en van alle gemakken voorzien. Zo hebben ze allemaal een volledig uitgeruste keuken en een balkon met uitzicht op de schitterende omgeving. Daar is het na een dag van de pistes slalommen heerlijk om even na te genieten in de warme winterzon. Zodra de laatste zonnestralen achter de bergen verdwijnen kun je de sauna in om helemaal te ontspannen. Zin in après-ski? In het bruisende centrum van Ischgl vind je genoeg vermaak om je avonden mee te vullen; leuke winkels, goede restaurants en diverse après-ski bars.
Ervaar de glamour van Hollywood gecombineerd met de gezelligheid van Tirol. Dit is de perfecte mix voor je welverdiende vakantie. Stijl, comfort en ontspanning staan hier centraal. Duik de wellness in en kom volledig tot rust met 150 vierkante meter aan faciliteiten. Verken het gezellige stadscentrum, of geniet van de bloeiende natuur van de regio. Wandel door glooiende alpenweides, langs de rivier en hoge bergtoppen. Geen zin om te lopen? Gebruik dan je stalen ros. Ben je een culinaire fijnproever? Ook dan zit je hier helemaal goed. De vele restaurants en taverna’s laten je uitgebreid kennismaken met de Oostenrijkse keuken. Hier geniet je van een vakantie voor in de boeken.
Op wintersportvakantie? Het Oostenrijkse Ischgl is het neusje van de zalm wat skicondities en faciliteiten aangaat. Vanuit appartement Fluchthorn kies je een van de 2 liften vlakbij huis, of neem je de rolband in de Dorftunnel naar lift nummer 3. Zo sta je fris en fruitig in een mum van tijd on top of the world. Voor wie flinke uitdagingen niet schuwt, heeft het Paznauntal stevige, steile afdalingen in petto. Toch fijn dat je na al die inspanning ook naar de nodige ontspanning kunt uitzien. Ga na de borrel vooral een pizza eten bij La Nona en zie welke verhalen er loskomen. Over de 12 kilometer lange ‘mammoet’ route terug naar Ischgl bijvoorbeeld. Is trouwens wel een echte aanrader.
Hotel Almhof ligt direct aan de mooie pistes van Galtür en beschikt over vele faciliteiten zoals een uitgebreid wellness center, een fitnessruimte, gezellige stube, een uitgebreide wijnkelder en een fantastisch restaurant. De luxe kamers zijn in Alpenstijl ingericht en voorzien van tv en gezellige zithoek. Bovendien hebben alle kamers een balkon met een panoramisch uitzicht op het Silvretta gebergte. De skilift vind je op nog geen 150 meter en hier kun je ’s morgens zo naartoe skiën.Na een dag op de piste kun je het grote wellness center van Hotel Almhof gaan ontdekken. Deze fantastische ruimte strekt zich uit over twee verdiepingen en is de plek om te ontspannen. Trek een baantje in het binnenzwembad en geniet ondertussen van het panoramische uitzicht. Ontspan in het Almhof saunadorp en probeer de verschillende sauna’s. Elke avond staat er weer een heerlijk culinair hoogtepunt op u te wachten, bereidt door Hermann, die niet alleen de eigenaar is, maar ook één van de meest gerespecteerde chef-koks in de vallei.
Op een rustige locatie, tussen Galtür en Ischgl in liggen de mooie appartementen van Chalet Gonda. Chalet Gonda bestaat uit 4 appartementen en een privé woning van de eigenaar en eigenaresse. De sklift van Galtür ligt op 3,5 kilometer, maar de skibus die je hier snel naartoe brengt, stopt naast je appartement. Het centrum van Galtür, waar je terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen lift op 1,5 kilometer afstand en het centrum van Ischgl op 7 kilometer. De skibus rijdt naar de skiliften van zowel Ischgl als Galtür. Chalet Gonda bied je verschillende moderne appartementen die allemaal ruim en sfeervol zijn ingericht. De appartementen beschikken over een fijn keuken, 1 of meerdere verzorgde slaapkamers en een balkon met uitzicht op de besneeuwde bergtoppen. In het wellness gedeelte bevindt zich sauna en een infraroodcabine, waar je na een intensieve dag op de piste lekker kunt ontspannen. Let op: Chalet Gonda beschikt over meerdere appartementen en een privé woning. De eigenaren wonen hier ook. Deze accommodatie is daarom minder geschikt voor groepen (jongeren), maar meer geschikt voor families.
Het moderne 4-sterrensuperior Hotel Solaria is ideaal gelegen in Ischgl! Het dorpscentrum ligt direct om de hoek en de dichtstbijzijnde skiliften. Hotel Solaria beschikt over een gratis parkeerplaats (op basis van beschikbaarheid).
In het hotel vind je o.a. een receptie, lobby, bar, restaurant, liften, verwarmde skiberging, Wi-Fi, fitnessruimte, kinderspeelkamer en een binnenzwembad. Daarnaast kun je na het skiën terecht in de ruime wellness (250m2) waar je gebruik kunt maken van o.a. een Finse sauna, stoombad, infraroodcabine en een kruidensauna. Tegen betaling kun je massages en schoonheidsbehandelingen bijboeken. De wellness is dagelijks geopend van 14:00-20:00 uur.
De kamers in Hotel Solaria zijn ruim opgezet en voorzien van een badkamer met douche en/of bad, toilet en föhn. Verder is er een zithoek, TV, telefoon, kluisje (gratis) en een minibar op de kamer. Summit Travel biedt de 2-persoonskamer Arnika aan van 28m2, de 2-persoonskamer Alpennelke van 35m2 en de 2/3/4-persoonskamers van ca. 35m2. Persoon 3 en 4 slapen op een bedbank. Sommige kamers hebben een balkon.
Het verblijf is op basis van halfpension plus. In de ochtend geniet je van een uitgebreid ontbijtbuffet en in de avond staat er een heerlijk 5-gangendiner met keuze en een saladebuffet voor je klaar (vegetarische maaltijden op aanvraag).
Op dinsdag is het 'Solaria Lazy Tuesday' - er zal dan een klein buffet klaarstaan en gasten mogen dan in badjassen dineren.
Op slechts 5 minuten lopen van het centrum van Ischgl ligt het comfortabele Hotel Garni Elfrieda. Met ook de skilift op korte afstand is dit een ideale uitvalsbasis voor je wintersportvakantie in Ischgl.Alle kamers zijn modern en verzorgd ingericht en beschikken over een fijne badkamer. Iedere morgen staat er in de sfeervolle ontbijtruimte een uitgebreid ontbijt voor je klaar, zodat je vol energie de piste op kan!
Hotel Fliana ligt op een prachtige helling in het rustige gedeelte van Ischgl. Het luxe en zeer comfortabele hotel staat bekend om de goede service, waardoor dit een van de best gewaardeerde hotels is van de hele regio. Ervaar het zelf! Het centrum van Ischgl bereik je eenvoudig door een looptunnel, terwijl je bij terugkomst weer helemaal in de watten wordt gelegd door het vriendelijke personeel. Van de heerlijke gerechten, tot jezelf onderdompelen in ontspanning tijdens een bezoekje aan het uitgebreide wellnesscenter. Hier kom je werkelijk niets te kort!
Op zoek naar een modern verblijf dicht bij de piste? Het gloednieuwe Chalet Fliana is een luxe 4-sterren appartement in het populaire Ischgl. De ruime appartementen zijn van alle gemakken voorzien, zoals een volledig uitgeruste keuken, een gezellige eetruimte en een moderne badkamer. Dankzij de ligging vlak bij de skiliften sta je in no time op de latten.Ook het gezellige centrum van Ischgl ligt op loopafstand. Hier vind je alles wat je wintersportvakantie compleet maakt: trendy après-skibars, restaurants, winkels en sfeervolle cafés. Of je nu komt voor het skiën of de sfeer, bij Chalet Fliana zit je goed.
Op een rustige, prachtige locatie vind je het luxe en kleinschalige Hotel Büntali.De kamers zijn stijlvol ingericht en beschikken allemaal over een moderne badkamer en een balkon met uitzicht op de omgeving. De voetgangerszone van Galtur met vele winkels, restaurants, bars en clubs ligt op slechts 100 meter afstand. De skilift vind je op 2 kilometer afstand en de skibus die je hier snel naartoe brengt, stopt op korte afstand van het hotel. Na een mooie dag op de pistes kun je de bruisende après-ski van Galtur (2km) induiken of lekker opwarmen in het wellness center. In de sauna, bio sauna,het Turks stoombad, de infraroodcabine en het solarium kun je je verstand even helemaal op nul zetten. In het gezellige restaurant van Hotel Büntali staat iedere morgen een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar, zodat je vol energie je dag kunt beginnen.
De familie Zangerl en hun team heten je van harte welkom in het 5-sterren Sporthotel Silvretta. Dit prachtige hotel, met moderne faciliteiten, ligt midden in het centrum van het autovrije dorp Ischl en op zo’n 50 meter van de skilift van de Silvretta Seilbahn. Echt een ideale ligging voor een heerlijke skivakantie. De hotelkamers bieden een modern design en zijn ingericht met hoogwaardige natuurlijke materialen. In het hele hotel wordt luxe gecombineerd met die unieke alpine stijl die zorgt voor een familiaire sfeer, waardoor je jezelf al snel thuis voelt. Ook staat het enthousiaste team altijd voor je klaar. Laat je iedere dag verrassen in het restaurant en geniet van de traditionele Tiroolse keuken. Er wordt veel gebruik gemaakt van verse producten die afkomstig zijn van de familieboerderij en de omliggende regio’s. Toe aan pure ontspanning? In het wellnesscenter van het hotel kom je totaal tot rust en neem je een welverdiende pauze na een actieve dag.
Een klasse hotel met een perfecte ligging direct aan de piste, naast de Alpkogelbahn en dicht bij de Birkhanlift. De langlaufloipe loopt langs het hotel. Op loopafstand bevinden zich enkele bars en restaurants. Het hotel heeft een moderne traditionele inrichting en het personeel is erg gastvrij. Na een fantastisch dagje skiën kan je weer volledig op temperatuur komen in de sauna of stoomcabine. En neem daarna een duik in het zwembad met panorama uitzicht en jacuzzi.
Alpin-Apart is een gloednieuw 4-sterren appartementencomplex in Ischgl. Deze appartementen hebben en perfecte ligging: slechts 500 meter van de kabelbaan Fimbabahn. Het complex beschikt over luxe en ruime studio’s met een balkon of terras, een kitchenette en een mooie badkamer.Alpin-Apart is de perfecte uitvalsbasis voor een skivakantie in de Silvretta Arena. Het skigebied beschikt over meer dan 230 kilometer aan pistes, variërend van beginners tot experts. Het zusterhotel, Hotel Alpina, bevindt zich slechts op een steenworp afstand van Alpin-Apart. Gasten van Alpin-Apart mogen gebruik maken van de skikluisjes en genieten van de dinerfaciliteiten. Bovendien worden er door Alpin-Apart tafels gereserveerd voor hun hotelgasten.Goed om weten: het gebouw is momenteel in aanbouw. De getoonde foto's zijn de plattegrondjes va de appartementen. Zodra er foto's beschikbaar zijn, zullen wij deze plaatsen.
Aan de rand van het centrum van Ischgl ligt het luxe en mooie Hotel Fatlar.De kamers zijn nostalgisch ingericht en beschikken allemaal over een nieuwe, moderne badkamer. De voetgangerszone van Ischgl met vele winkels, restaurants, bars en clubs ligt op 400 meter afstand. De skilift bevindt zich op 450 meter afstand en de skibus stopt op 250 meter. Na een mooie dag in het uitgebreide Silvretta skigebied kun je de bruisende après-ski van Ischgl gaan ontdekken of lekker opwarmen in het wellness center. In de Finse sauna, het Turks stoombad, de spa douches en het solarium kun je je verstand even helemaal op nul zetten. In het gezellige restaurant van Hotel Fatlar staat iedere morgen een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar en ’s avonds verzorgt het restaurant een 4-gangendiner met Tiroler en Internationale gerechten.
Op zoek naar een fijn appartement in Ischgl? Dan is Residenza Solaris de perfecte keuze. Dit rustig gelegen complex ligt op slechts 3 kilometer van het centrum en de skilift. De skibus die naast het complex stopt, brengt je in enkele minuten naar de skilift en/of centrum. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en bieden alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. Ze beschikken allemaal over een volledig ingerichte keuken, een woonkamer met een flatscreen-tv, een of meerdere slaapkamers en een moderne badkamer. Ook beschikt het complex over een fijne sauna en Turks stoombad, waar je na een dag op de piste weer heerlijk kunt bijkomen.
Het traditionele Chalet Sofie is een gezellig appartementencomplex met een rustige ligging op ca. 400 meter afstand van het levendige centrum van Ischgl. Hier vind je talloze restaurants, winkels en bruisende après-ski gelegenheden. De Fimbabahn skilift ligt op ca. 400 meter afstand. Bij goede sneeuwcondities kun je bijna tot aan het chalet terugskiën – ideaal voor de fanatieke wintersporter!
De accommodatie beschikt over diverse faciliteiten, waaronder gratis Wi-Fi, parkeergelegenheid (beperkt aantal plaatsen) en een verwarmde skiberging. Gasten kunnen gebruikmaken van een broodjesservice (tegen betaling) voor een comfortabel en ontspannen begin van de dag.
De appartementen in Chalet Sofie zijn sfeervol en in alpine stijl ingericht. Ze beschikken over een goed uitgeruste kitchenette met o.a. een kookplaat, vaatwasser, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker. Daarnaast is er een gezellige woon-/eetkamer met zithoek en tv, één of meerdere slaapkamers en één of twee badkamers met douche en toilet. Sommige appartementen hebben een balkon met uitzicht op de omliggende bergen.
Summit Travel biedt de volgende appartementen aan:
Studio (max. 3 pers) Type 1: 1 woon-slaapruimte, 1 badkamer (30m2)
Studio (max. 3 pers) Type 2: 1 woon-slaapruimte, 1 badkamer (32m2)
2-kmr (max. 3 pers) Type 3: 1 bed in woonkamer, 1 slaapkamer, 1 badkamer (38m2)