Geen sneeuwstress dit jaar?
Ontdek met TUI de Scandinavian Mountains! Perfect voor een wintersport zonder zorgen.
- Moderne liften en rustige pistes
- Extreem sneeuwzeker
- Ideale plek voor een familievakantie
- Incl. vlucht, transfer, verblijf en skipas
| Dorp | Sneeuwhoogte berg | Sneeuwhoogte dal | Laatste update | |
|---|---|---|---|---|
| Galtür | 30 cm | 15 cm | vandaag | Bekijk dorp |
| Ischgl | 50 cm | 20 cm | vandaag | Bekijk dorp |
Ontdek met TUI de Scandinavian Mountains! Perfect voor een wintersport zonder zorgen.
Tussen een hogedrukgebied boven de Balkan en een depressie in het zeegebied ten zuiden van IJsland wordt met een zuidwestelijke wind vrij milde lucht naar de Alpen aangevoerd. Dit weerbeeld houdt de komende dagen nog aan. Vanaf dinsdag wordt het in het zuidwesten wisselvalliger. Er valt dan tevens enige sneeuw.
Komt er binnenkort een einde aan het te zachte Alpenweer?Wij verbleven in Galtür en waren eigenlijk voor het skigebied bij Ischgl gekomen. Vanwege de slechte weersvoorspellingen en de daarbij horende lift-sluitingen hebben we de eerste vier dagen hier ons board ondergebonden. Tot onze verrassing bleek Galtur een heel leuk gebied. Lekker compact en toch genoeg te doen. In één dag heb je alle pistes al wel twee keer afgevinkt maar het gaat zeker niet vervelen. We hadden natuurlijk mazzel met de sneeuwval van afgelopen dagen. Veel off-piste kilometers gemaakt. Mogelijkheden genoeg. Restaurants normale prijzen. Kwaliteit wisselend. Apres-ski hebben we niet echt gedaan hier.
Skigebied leuk met het gezin, verwacht geen lange afdalingen, maar heel afwisselend. Apres ski is matig, alleen op de berg (Weibberhimml) en in Wirl bij het hotel. Restaurants op de berg zijn goed, weinig in het centrum zelf.
Prima familie gebied met de mogelijkheid om naar Ischgl gegaan met de ski bus👍👍👍
Heerlijk compact skigebied, voor zowel gevorderde als beginner is het hier goed toeven! Zeer vriendelijke mensen.
Opening restaurants loopt jammer genoeg niet gelijk met start/opening skigebied.
Super leuk relaxed skigebied en wat een uitzichten heel mooi. Fijne pistes heerlijk eten
de pistes zijn echt perfect en als je gewoon optijd naar de lift toe gaat zijn de gondels ook niet extreem druk. ook kan je naar de andere kant richting oosterijk toe gaan om daar te gaan skien wat ook erg mooi is. als je een klein beetje je research doet naar de restauranten kan je ook ontzetten lekker eten en de apres ski is al helemaal geweldig. echt een 10
Sinds 1983 vaste gast van Ischgl en stamm gast van Hotel Post, fenomenaal skigebied. Afgelopen seizoen 3 keer geweest, 19 dagen totaal. Geen apres ski, alleen skiën en relaxen. Super; „Relax, if you can“.
Een heerlijk gebied , bijna geen wachttijden. In de ochtend Jannie eens 15 minuten moeten wachten, maar in het gebied ski geen wachttijden. Apres ski is super , niet goedkoop maar wel goed op orde. Samenvattend een aanrader voor de iets gevorderde skiër.
Uitgebreid skigebied voor oostenrijkse begrippen, geen 10 want slechts 240km pistes. die 240 km zijn mooi verdeeld over blaauw rood en zwart. Grote pluspunten zijn: 1. de diverse lange langafdalingen, wel midden op de dag doen en niet aan het einde want dan wordt het een mierenhoop. 2. de lange duty free piste naar Samnaum. 3. Relatief goede sneeuw want je skiet tussen 1350 en 2800 meter. 4. Apres ski is super in Paznauner THaya en Schatzibar. 5. Genoeg uitdagende zwarte pistes vanaf Palinkop, Greifspitz en Lange wand Minpunten: 1. Erg druk, het lijkt wel of iedereen hiero wil skieen 2. Drukke wachttijden bij alle 3 de gondels 'sochtends vanuit het dal ( 20-50 minuten wachten in hoogseizoen). 3. Skibussen overvol, kunnen de capaciteit niet aan dus eigenlijk altijd staan :-(
Super mooi en tof gebied. Echt prima, prijzen ook ok, niet veel erger dan in Gerlos. In Zwitserland wel, maar dat weet je van te voren. De eerste lift (A-1) naar boven is drama. Zondag 45 minuten gewacht om naar boven te kunnen, eerste skiles van zoon bijna gemist. De overige dagen 20-30 min gewacht. Boven verdeelt de drukte zich prima, maar de eerste lift is gewoon verschrikkelijk. Zorg dat je optijd bent!
Het meest overroepen skigebied ooit… ondergang van hun eigen succes