Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Oostenrijk
  4. Steiermark
  5. Loser - Altausee

Sneeuwhoogte Loser - Altausee

DorpSneeuwhoogte bergSneeuwhoogte dalLaatste update
Loser - Altausee20 cm0 cmvandaag Bekijk dorp

Details skigebied Loser - Altausee

  • Piste blauw:18km
  • Piste rood:12km
  • Piste zwart:3km
  • Piste totaal:33km
  • SleepliftenSleepliften:
    4
  • StoeltjesliftenStoeltjesliften:
    4
  • GondelsGondels:
    -
  • BergtreinenBergtreinen:
    -
  • Maximale hoogte:1.800 m
  • Minimale hoogte:800 m
  • Seizoensstart: Geen melding
  • Seizoenseinde: Geen melding
Lees verder...

Beleef 546 km pistes in het Zillertal

Met een hoogte tot 3.250 meter op de Hintertuxer gletsjer bieden de skigebieden van het Zillertal tot in april geweldige piste- en sneeuwcondities. Skiërs en snowboarders komen aan hun trekken op 546 kilometer perfect geprepareerde pistes en met 180 moderne liften. Of het nu gaat om panorama pistes, gezinsvriendelijke of sportieve afdalingen - alle wintersporters vinden in het Zillertal de ideale omstandigheden. Het Zillertal heeft ook naast de piste heel wat te bieden. Een afwisselende wintersportvakantie is gegarandeerd.

Lees verder...
Woensdag wat sneeuw in Oostenrijk?
21 december 2025

Intensiverende retour d'Est

Ten noorden van de hoofdkam blijft het vandaag droog met vaak brede opklaringen. De vorstgrens stijgt tot 2400-3000 m. Ten zuiden van de hoofdkam vinden we vooral in Piemonte meer wolken met stilaan ook intensiverende neerslag. Het sneeuwt vanaf ca. 1200 m. 

Woensdag wat sneeuw in Oostenrijk?

IN DE SPOTLIGHT

TOP AANBIEDING

Reviews Loser - Altausee

6.4
Loser - Altausee
Gast-10833 21-01-2018
7Ski gebied
5Apres ski
7Restaurants

Klein gebied maar zeker met kinderen heerlijk!!! Volop blauwe en rode afdelingen maar een paar zwarte. Niet druk, pistes goed bijgehouden!! Zelden wachten bij de lift (langste wachttijd in 5 jaar tijdens carnaval 10 min... )

6
Loser - Altausee
Gast-9746 03-03-2017
7Ski gebied
3Apres ski
8Restaurants

Ben net terug van een weekje met twee kinderen van 13 en 11. Prima gebied. Mooie pistes die voor de gemiddelde skiers voldoen aan de nodige uitdagingen. Wel kleinschalig en bijna geen apres ski. Wordt goedgemaakt door beaalbare autentieke restaurant en een aardige mensen.

6.4
Loser - Altausee
Gast-6765 08-02-2016
7Ski gebied
5Apres ski
7Restaurants

Heerlijk gebied maar wel klein! Alle rust voor beginners en kinderen

5.4
Loser - Altausee
Gast-979 30-10-2014
9Ski gebied
1Apres ski
6Restaurants

Beginners kunnen hier heerlijk skiën.

Bekijk alle reviews voor Loser - Altausee