sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|
Alpbach | 0 cm | 0 cm | 04-07 |
Kramsach | 0 cm | 0 cm | 04-07 |
Reith im Alpbachtal | 0 cm | 0 cm | 04-07 |
Het wintersportseizoen startte sneeuwrijk aan de zuidkant. Maar na weken, maanden met een west - noord stroming bleef de neerslagschaduw permanent ten zuiden van de hoofdkam. Gelukkig zijn de Italianen experts in het optimaal gebruiken van de sneeuw die er wel lag. Aan west- en noordkant wisselden de weer-types elkaar sneller af met regelmatig een pak verse sneeuw, maar vooral aan het einde van het seizoen (maart!) ook bijzonder (record) veel zon.
» Het volledige overzicht van de winter van 2021-2022Charmant hotel waar je kunt genieten van een uitstekende keuken en gezellige sfeer. Laat je verwennen en relax in het zwembad of in de sauna.
Prima uitgebreid skigebied met voor oud en jong , beginner en geoefende skiër veel mogelijk en nog niet duur . Dus een aanrader !!
Heel fijn skigebied. Je komt je kinderen geregeld tegen en daarnaast Kun je ook nog naar alpbachtal
Top