Berg20 cmDal0 cm
| Laatste update | 15-11-2025 | 09:27 |
|---|---|
| Pistekwaliteit | goed tot redelijk |
| Pistes open | 1 van 89 |
| Liften open | 2 van 56 |
| Sneeuwkwaliteit | hard |
| Dalafdaling | gesloten |
| Laatste sneeuwval | 10-11-2025 |
| Laatste 24 uur | - |
Ontdek de winterse charme van Mittersill-Hollersbach
Mittersill-Hollersbach, gelegen in het hart van de Oostenrijkse Alpen, biedt een unieke combinatie van traditionele charme en uitgestrekte wintersportmogelijkheden. Het gebied staat bekend om zijn schilderachtige uitzichten en toegang tot een van de grootste skigebieden van Oostenrijk, de Kitzbüheler Alpen.
Skiën en snowboarden in een uitgestrekt paradijs
Het skigebied van Mittersill-Hollersbach maakt deel uit van de Kitzbühel ski arena, waar je kunt genieten van:
Langlaufen met panoramische uitzichten
Naast alpine skiën biedt het gebied ook:
Après-ski en gastronomie: geniet van lokale lekkernijen
De après-ski ervaring in Mittersill-Hollersbach is onvergetelijk dankzij:
Winteractiviteiten voor iedereen
Wie een dagje niet op de latten wil staan, vindt in Mittersill-Hollersbach:
Verbonden met de natuur
Mittersill-Hollersbach is ook de toegangspoort tot het Nationaal Park Hohe Tauern, waar je kunt:
Een hartelijk welkom in Mittersill-Hollersbach
Of je nu komt voor de sport, de ontspanning of om te genieten van de alpenidylle, Mittersill-Hollersbach verwelkomt elke bezoeker met open armen. Het is de ideale bestemming voor een wintersportvakantie die je nog lang zal heugen.
Meer info over het skigebied van Mittersil - Hollersbach: Kitzbühel – Kirchberg
we komen hier al meer dan 35 jaar het is heerlijk ski gebied voor ieder wat ils. hebben ook een heerlijk hotel goed verzorgde kamers en goed eten. Het apre ski is niet veel, maar in het hotel wel.
Komen hier meer dan 40jaar soms 3x per winter bevalt ons nog steeds erg goed. Gaan weer met het hele gezin plus aanhang oudste kind is 36 jaar.hopen nog vele jaren te komen.
We hebben een appartement vlakbij Mittersill (Mühlbach) en nemen altijd met het treintje in 5 minuten de gondel bij Hollersbach. Het skigebied is fantastich. Je kunt vanuit Hollersbach in zo'n 2,5 uur naar Kirchberg skiën, aldaar lekker lunchen en dan weer voldaan terug naar Hollersbach en de laatste gondel naar huis.
Wij komen hier al meer dan 40 jaar! (Waar blijft de tijd). Al op diversen andere gebieden geweesest het gebied is zo geweldig je kan gewoon een dag knallen naar Kirchberg en terug en je kan er heerlijk relaxt skiën op de pass Thurn ideaal voor de kleintjes!! Jammer dat er geen leuke apres-ski is.
Gaan nu naar mittersill voor de tweede keer fantastisch gebied als er sneeuw ligt dus afwachten maar weer dus 10 januari hIer wie kom Gr uit deurne n/b familie van der schaaf
Leuke vakantie gehad in Mittersill. Er lag in het dorp weinig sneeuw. Wij zijn met carnaval 2014 geweest. Goed hotel met een gezellige bar. Wil je skiën en wandelen is een auto aan te raden. Op de pass thurn zijn leuke pustes voor beginners net als wij. 2015 gaan we naar Filzmoos. Groet, Johan
Leuk gebied. Zeker met kinderen.
Zitten in half pension, vriendelijke mensen maar alles via opwarmbakken.. Dorp Hollersbach is een gat van niks
Komen hier al 8 jaar, zeer uitgebreid skigebied ,de laatste jaren wel drukker geworden in de krokusvakantie .Maar verder prima pistes,veel hutjes onderweg,nieuwe liften.
Hier geweest met vrienden. Veel onlogisch liften, veel verbindingsliften, oude trage liften, geen après ski. Voordeel het is een heel erg rustig gebied. Wel veel pistes.