Aanbevolen accommodaties in Silvretta Galtür - Paznaun-Ischgl

7 dagen vanaf € 1.167 incl. skipas

Fluchthorn

Op wintersportvakantie? Het Oostenrijkse Ischgl is het neusje van de zalm wat skicondities en faciliteiten aangaat. Vanuit appartement Fluchthorn kies je een van de 2 liften vlakbij huis, of neem je de rolband in de Dorftunnel naar lift nummer 3. Zo sta je fris en fruitig in een mum van tijd on top of the world. Voor wie flinke uitdagingen niet schuwt, heeft het Paznauntal stevige, steile afdalingen in petto. Toch fijn dat je na al die inspanning ook naar de nodige ontspanning kunt uitzien. Ga na de borrel vooral een pizza eten bij La Nona en zie welke verhalen er loskomen. Over de 12 kilometer lange ‘mammoet’ route terug naar Ischgl bijvoorbeeld. Is trouwens wel een echte aanrader.
8 dagen vanaf € 1.278 incl. skipas

VAYA Galtür Paznaun

VAYA Galtür Paznaun: een luxe excellent resort op een waanzinnige locatie in Galtür. Met top faciliteiten zoals een prachtige wellness, binnenzwembad en restaurants hoef je ’s middags de deur niet meer uit! Dit is echt een ultieme plek voor een geweldige wintersportvakantie met vrienden, familie of lekker met z’n tweeën als je wilt genieten van het prachtige skigebied van Ischgl. Rustig en luxe slapen in Galtür, maar genieten van het veelzijdige skigebied van Ischgl. De skiliften van Ischgl vind je op 9 kilometer en de liften van Galtür zelfs al op 2 kilometer afstand. De skibus die je snel van en naar de liften brengt, stopt op slechts 20 meter afstand! Dit luxe resort bied je chique kamers & suites die werkelijk van alle gemakken zijn voorzien. Elke kamer of suite beschikt over een prachtig interieur, de fijnste kingsize bedden, een stijlvolle badkamer en een balkon of terras met uitzicht op de omgeving. Daarnaast vind je er uiteraard kingsize bedden met de lekkere dubbeldikke dekbedden zoals je in Oostenrijk kan verwachten. De suites zijn ruimer als de 2-persoonskamers en bestaan uit: een slaapkamer en een woonkamer met een hele comfortabele bedbank en een volledig ingericht kitchenette met koelkast, Nespresso machine en vaatwasser. Als gast van Excellent VAYA Galtür Paznaun heb je gratis toegang tot de luxe wellness. Je vindt hier o.a. een sauna, bio-sauna en een heerlijk Turks stoombad. Na een dag op de piste is het wel heel erg lekker om hier weer even helemaal te relaxen. Daarnaast is er ook een heerlijk binnenzwembad.Ook voor een lekker drankje of een heerlijk diner in chic decor hoef je de deur niet uit: in VAYA Galtür Paznaun vind je een ook een mooie lounge/lobby bar en een luxe & intiem restaurant. De lounge is geheel in de sfeer van een stijlvolle en traditionele berghut ingericht en in het charmante restaurant kun je ’s avonds heerlijk dineren en genieten van de lekkerste wijnen en cocktails. Midden in het centrum, de skibus naar Ischgl die naast de deur stopt en heel frequent rijdt, luxe en stijlvolle kamers & suites en top faciliteiten maken dit prachtige luxe resort echt een perfecte plek voor een onvergetelijke wintersportvakantie!
8 dagen vanaf € 1.074 incl. skipas

Hotel Beverly Hills

Hotel Beverly Hills is een stijlvolle uitvalsbasis op een rustige heuvel net buiten het bruisende centrum van Ischgl. Vanuit je kamer of balkon kijk je uit over de indrukwekkende bergwereld – perfect om even helemaal tot rust te komen. Dankzij de gratis shuttleservice sta je in no-time bij de skilift en op de piste, op zo’n 1,5 km afstand van het hotel.Na een dag in de sneeuw kun je ontspannen in de spa met sauna en Turks stoombad, of gezellig borrelen in de bar of de après-ski lounge in het hart van Ischgl. ’s Ochtends staat er een ontbijt voor je klaar in de ontbijtruimte, en ’s avonds schuif je gemakkelijk aan bij het restaurant om de hoek. Comfort, uitzicht en sfeer komen hier moeiteloos samen.
8 dagen vanaf € 599 incl. skipas

Appartementen Fliana

Op een heerlijk zonnige en rustigelocatie in de wijk Mathonliggen de ruime appartementen van Appartementen Fliana. De moderne appartementen liggen verspreid over 2 gebouwen die naast elkaar liggen. De appartementen zijn smaakvol en met veel oog voor detail ingericht en zijn voorzien van een moderne woonkeuken en comfortabele slaapkamer(s). Tevens heb je vanuit je appartement een waanzinnig uitzicht op de vallei. Voor de dagelijkse boodschappen en verse broodjes voor het ontbijt kun je terecht bij de supermarkt en bakker die je naast het complex vindt. De skilift en het centrum van Ischgl liggen op 4 kilometer afstand en de skilift en het centrum van Galtür liggen op 5 kilometer afstand. De skibus die je hier snel naartoe brengt, stopt praktisch naast het complex. Als je net van de piste komt, kun je natuurlijk je dagelijkse boodschappen doen en daarna lekker bijkomen in de knusse woonkamer van je appartement, maar je kunt ook nog even de beroemde après-ski van Ischgl gaan ontdekken. In de avond kun je zelf een heerlijke maaltijd bereiden in de compleet uitgeruste keuken of een van de restaurants in die op loopafstand liggen uitproberen.
3 dagen vanaf € 583 incl. skipas

Hotel Solaria

Het moderne 4-sterrensuperior Hotel Solaria is ideaal gelegen in Ischgl! Het dorpscentrum ligt direct om de hoek en de dichtstbijzijnde skiliften. Hotel Solaria beschikt over een gratis parkeerplaats (op basis van beschikbaarheid).

In het hotel vind je o.a. een receptie, lobby, bar, restaurant, liften, verwarmde skiberging, Wi-Fi, fitnessruimte, kinderspeelkamer en een binnenzwembad. Daarnaast kun je na het skiën terecht in de ruime wellness (250m2) waar je gebruik kunt maken van o.a. een Finse sauna, stoombad, infraroodcabine en een kruidensauna. Tegen betaling kun je massages en schoonheidsbehandelingen bijboeken. De wellness is dagelijks geopend van 14:00-20:00 uur. 

De kamers in Hotel Solaria zijn ruim opgezet en voorzien van een badkamer met douche en/of bad, toilet en föhn. Verder is er een zithoek, TV, telefoon, kluisje (gratis) en een minibar op de kamer. Summit Travel biedt de 2-persoonskamer Arnika aan van 28m2, de 2-persoonskamer Alpennelke van 35m2 en de 2/3/4-persoonskamers van ca. 35m2. Persoon 3 en 4 slapen op een bedbank. Sommige kamers hebben een balkon.

Het verblijf is op basis van halfpension plus. In de ochtend geniet je van een uitgebreid ontbijtbuffet en in de avond staat er een heerlijk 5-gangendiner met keuze en een saladebuffet voor je klaar (vegetarische maaltijden op aanvraag). 

Op dinsdag is het 'Solaria Lazy Tuesday' - er zal dan een klein buffet klaarstaan en gasten mogen dan in badjassen dineren.

8 dagen vanaf € 988 incl. skipas

Residenz Fliana

Op een mooie, rustige locatie in de wijk Mathon, Ischgl vind je de appartementen van Residenz Fliana. Deze high-end 3-kamerappartementen zijn echt een ultieme plek voor een geweldige wintersportvakantie met vrienden of familie als je wilt genieten van het prachtige skigebied van Ischgl. Genieten van alle luxe van een eigen appartement met volledig uitgeruste keuken en skiën van het veelzijdige skigebied van Ischgl. De skiliften van Ischgl vind je op 4 kilometer afstand. De skibus die je snel van en naar de liften brengt, stopt op slechts 100 meter afstand! Dit bijzondere resort bied je bijzonder mooie, ruime appartementen en chalets die werkelijk van alle gemakken zijn voorzien. Ieder appartement beschikt over een prachtig chic interieur, twee slaapkamers met de comfortabele bedden, twee stijlvolle badkamers en een balkon of terras met uitzicht op de omgeving. Daarnaast vind je er een trendy keuken die van alle gemakken is voorzien! Als je net van de piste komt, kun je natuurlijk je dagelijkse boodschappen doen en daarna lekker bijkomen in de knusse woonkamer van je appartement, maar je kunt ook nog even de beroemde après-ski van Ischgl gaan ontdekken. In de avond kun je zelf een heerlijke maaltijd bereiden in de compleet uitgeruste keuken of een van de restaurants in die op loopafstand liggen uitproberen.
8 dagen vanaf € 1.605 incl. skipas

Hotel Solaria

Het luxe Hotel Solaria heeft een perfecte ligging; rustig, maar toch midden in het bruisende centrum van Ischgl en op nog geen 150 meter van de lift. De kamers zijn stijlvol en modern ingericht en voorzien van tv en comfortabele zithoek. ’s Morgens kun je genieten van een uitgebreid en gezond ontbijtbuffet, zodat je vol energie je ski-dag kunt beginnen.In de uitgebreide spa van Hotel Solaria vind je niet alleen een sauna en Turks stoombad, maar ook een kruidenstoombad en een mooi binnenzwembad. Ook zijn er ook nog verschillende soorten massages en schoonheidsbehandelingen te boeken. Zin in een welverdiend drankje? Hotel Solaria heeft een mooie bar in de stijl van een originele berghut en voor de wijnliefhebber is er ook nog een speciale vinotheek. Hier kun je je laten adviseren en vervolgens genieten van de beste wijnen uit de verzameling van het hotel. Ook staat dit trendy hotel bekend om haar gastronomische keuken, waarbij het grootste deel van de producten die gebruikt worden afkomstig zijn uit de regio. In het restaurant met panoramisch uitzicht op het Silvretta gebergte worden iedere avond de lekkerste gerechten geserveerd; van Internationale klassiekers tot Tiroler specialiteiten, bereid met de beste, lokale ingrediënten.
8 dagen vanaf € 775 incl. skipas

Chalet Gonda

Op een rustige locatie, tussen Galtür en Ischgl in liggen de mooie appartementen van Chalet Gonda. Chalet Gonda bestaat uit 4 appartementen en een privé woning van de eigenaar en eigenaresse. De sklift van Galtür ligt op 3,5 kilometer, maar de skibus die je hier snel naartoe brengt, stopt naast je appartement. Het centrum van Galtür, waar je terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen lift op 1,5 kilometer afstand en het centrum van Ischgl op 7 kilometer. De skibus rijdt naar de skiliften van zowel Ischgl als Galtür. Chalet Gonda bied je verschillende moderne appartementen die allemaal ruim en sfeervol zijn ingericht. De appartementen beschikken over een fijn keuken, 1 of meerdere verzorgde slaapkamers en een balkon met uitzicht op de besneeuwde bergtoppen. In het wellness gedeelte bevindt zich sauna en een infraroodcabine, waar je na een intensieve dag op de piste lekker kunt ontspannen. Let op: Chalet Gonda beschikt over meerdere appartementen en een privé woning. De eigenaren wonen hier ook. Deze accommodatie is daarom minder geschikt voor groepen (jongeren), maar meer geschikt voor families.
8 dagen vanaf € 847 incl. skipas

Chalet Sofie

Het traditionele Chalet Sofie is een gezellig appartementencomplex met een rustige ligging op ca. 400 meter afstand van het levendige centrum van Ischgl. Hier vind je talloze restaurants, winkels en bruisende après-ski gelegenheden. De Fimbabahn skilift ligt op ca. 400 meter afstand. Bij goede sneeuwcondities kun je bijna tot aan het chalet terugskiën – ideaal voor de fanatieke wintersporter!

De accommodatie beschikt over diverse faciliteiten, waaronder gratis Wi-Fi, parkeergelegenheid (beperkt aantal plaatsen) en een verwarmde skiberging. Gasten kunnen gebruikmaken van een broodjesservice (tegen betaling) voor een comfortabel en ontspannen begin van de dag.

De appartementen in Chalet Sofie zijn sfeervol en in alpine stijl ingericht. Ze beschikken over een goed uitgeruste kitchenette met o.a. een kookplaat, vaatwasser, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat en waterkoker. Daarnaast is er een gezellige woon-/eetkamer met zithoek en tv, één of meerdere slaapkamers en één of twee badkamers met douche en toilet. Sommige appartementen hebben een balkon met uitzicht op de omliggende bergen.

Summit Travel biedt de volgende appartementen aan:

  • Studio (max. 3 pers) Type 1: 1 woon-slaapruimte, 1 badkamer (30m2)
  • Studio (max. 3 pers) Type 2: 1 woon-slaapruimte, 1 badkamer (32m2)
  • 2-kmr (max. 3 pers) Type 3: 1 bed in woonkamer, 1 slaapkamer, 1 badkamer (38m2)
  • 2-kmr (max. 3 pers) Type 7: bedbank, 1 slaapkamer, 1 badkamer (41m2)
  • 2-kmr (max. 4 pers) Type 4: bed in woonkamer, 1 slaapkamer, 1 badkamer (52m2)
  • 2-kmr (max. 5 pers) Type 5: bed in woonkamer, 1 slaapkamer, 1 badkamer (54m2)
  • 3-kmr (max. 6 pers) Type 6: bedbank, 2 slaapkamers, 2 badkamers (65m2)

Je verblijft in Chalet Sofie op basis van logies. 

8 dagen vanaf € 1.193 incl. skipas

Hotel Alpina

Hotel Alpina ligt op een rustige locatie in Ischgl en op slechts 200 meter vind je de Ischgl en de Fimbabahn. Dit comfortabele hotel beschikt over een luxe wellness met een infraroodcabine, een sauna, een stoombad, en trendy cocktailbar. Een skibus halte vind je op 100 meter afstand. Alle kamers zijn verzorgd ingericht en beschikken allemaal over een moderne badkamer. ’s Morgens staat er in het restaurant een uitgebreid Oostenrijks ontbijt voor je klaar, zodat je vol energie je dag kunt beginnen.'s Avonds kun je tegen betaling dineren in het fantastische restaurant van Hotel Alpina.Het diner kun je zelf ter plaatse bijboeken. Zin in wat ontspanning? Op de 3e verdieping vind je een prachtige wellness waar je kunt genieten van een sauna, infraroodcabine en kruidensauna en een uniek uitzicht op de besneeuwde bergen.
8 dagen vanaf € 1.367 incl. skipas

Hotel Fatlar

Aan de rand van het centrum van Ischgl ligt het luxe en mooie Hotel Fatlar.De kamers zijn nostalgisch ingericht en beschikken allemaal over een nieuwe, moderne badkamer. De voetgangerszone van Ischgl met vele winkels, restaurants, bars en clubs ligt op 400 meter afstand. De skilift bevindt zich op 450 meter afstand en de skibus stopt op 250 meter. Na een mooie dag in het uitgebreide Silvretta skigebied kun je de bruisende après-ski van Ischgl gaan ontdekken of lekker opwarmen in het wellness center. In de Finse sauna, het Turks stoombad, de spa douches en het solarium kun je je verstand even helemaal op nul zetten. In het gezellige restaurant van Hotel Fatlar staat iedere morgen een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar en ’s avonds verzorgt het restaurant een 4-gangendiner met Tiroler en Internationale gerechten.
8 dagen vanaf € 1.215 incl. skipas

Hotel Fluchthorn

In het recent gerenoveerde Hotel Fluchthorn, in het centrum van Galtür, is eeuwenoude traditie en gastvrijheid gecombineerd met moderne faciliteiten en goede service. Na het uitgebreide ontbijtbuffet ben je ’s morgens helemaal klaar voor een sportieve dag op de piste. Kinderen kunnen zich uitstekend vermaken met de skisafari die wordt georganiseerd door de skischool. Na zo’n dag is het fijn terugkomen in een sfeervol hotel met vriendelijk personeel, die er alles aan doet om je vakantie compleet te maken. Vergeet ook vooral niet een bezoek te brengen aan het wellness center waar je heerlijk kunt ontspannen in de sauna of het stoombad. In het stijlvol ingerichte restaurant kun je ’s avonds genieten van culinaire gerechten en een ontspannen sfeer. Na het diner drink je nog een lekker kopje koffie in de hotelbar of, wanneer je nog energie over hebt, breng je een bezoek aan de Hubers Dance bar waar regelmatig optredens zijn.
8 dagen vanaf € 1.739 incl. skipas

Appartementen Ischgl Chaleo

Appartementen Ischgl Chaleo zijn mooie appartementen in Ischgl. Ze liggen rustig, maar toch in het bruisende centrum en slechts 150 meter van de skilift. 's Morgens ben je gegarandeerd een van de eerste die van de vers geprepareerde pistes kan gaan genieten en kun je ’s middags lekker tot je appartement terugskiën. De appartementen zijn zeer modern ingericht en van alle gemakken voorzien. Zo krijgen ze allemaal een volledig uitgeruste keuken en een of meerdere zonnige balkons. Daar is het na een dag van de pistes slalommen heerlijk om even na te genieten in de warme winterzon.
8 dagen vanaf € 873 incl. skipas

Hotel Garni Elfrieda

Op slechts 5 minuten lopen van het centrum van Ischgl ligt het comfortabele Hotel Garni Elfrieda. Met ook de skilift op korte afstand is dit een ideale uitvalsbasis voor je wintersportvakantie in Ischgl.Alle kamers zijn modern en verzorgd ingericht en beschikken over een fijne badkamer. Iedere morgen staat er in de sfeervolle ontbijtruimte een uitgebreid ontbijt voor je klaar, zodat je vol energie de piste op kan!
8 dagen vanaf € 813 incl. skipas

Chalet Barbara

Chalet Barbara bied je mooie, ruime appartementen in de wijk Mathon, op 4 kilometer afstand van Ischgl. Op 500 meter afstand vind je verschillende restaurants en winkels en het centrum van Ischgl en de skilift bereik in enkele minuten met de skibus. De appartementen zijn modern ingericht en van alle gemakken voorzien. Zo hebben ze allemaal een volledig uitgeruste keuken en een balkon met uitzicht op de schitterende omgeving. Daar is het na een dag van de pistes slalommen heerlijk om even na te genieten in de warme winterzon. Zodra de laatste zonnestralen achter de bergen verdwijnen kun je de sauna in om helemaal te ontspannen. Zin in après-ski? In het bruisende centrum van Ischgl vind je genoeg vermaak om je avonden mee te vullen; leuke winkels, goede restaurants en diverse après-ski bars.