Twee ideale kindvriendelijke dorpen gelegen in de Franse Alpen (Maurienne vallei). Je accommodatie ligt op loopafstand van de pistes en het knusse dorpscentrum. Betaalbare skipassen en appartementen en gratis parkeren! Beiden oorden zijn met een gratis pendelbus verbonden en zijn een uitdaging voor zowel beginners als ervaren skiërs. Ruim 135km piste wachten op je. Boek nu een onvergetelijke wintersport!
Vlakbij het knusse centrum van Flirsch ligt het typisch Oostenrijkse en kleinschalige Hotel Basur. De kamers zijn modern ingericht en beschikken allemaal over een luxe badkamer en een balkon met uitzicht op de omgeving. De skibus die je ’s morgens snel naar de liften van St. Anton brengt, stopt op slechts 50 meter van het hotel en rijdt ’s morgens en ’s middags iedere 15 minuten. Na een mooie dag op de pistes kun je nog de bruisende après-ski van St. Anton induiken of lekker opwarmen in het wellness center van Hotel Basur. In de sauna, bio sauna, het Turks stoombad, de infraroodcabine en het solarium kun je je verstand even helemaal op nul zetten. In het gezellige restaurant van Hotel Basur staat iedere morgen een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar en ’s avonds kun je hier genieten van stevige Oostenrijkse maaltijden.
Comfortabel, sfeervol hotel, rustig gelegen in prachtige omgeving bij centrum. Gratis skibus naar St. Anton. Stijlvolle kamers met flatscreen sat.TV en balkon met uitzicht op de bergen. Culinaire hoogstandjes en wellness-faciliteiten. Tuin, terras, privé parkeergelegenheid. Kinderspeelkamer en speeltuin.
Hotel Basur is een gezellig hotel, tegen een aantrekkelijke prijs, aan de rand van het centrum van Flirsch. Op circa 10 kilometer ligt st. Anton am Arlberg. Geniet van de rust van Flirsch en het prachtige, uitdagende skigebied van st. Anton. Ook de thuisblijvers kunnen meegeniten, want met de wifi in het hotel stuur jij razendsnel je laatste vakantiefoto's.