Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Oostenrijk
  4. Salzburgerland
  5. Skilifte Unken-Heutal

Sneeuwhoogte Skilifte Unken-Heutal

DorpSneeuwhoogte bergSneeuwhoogte dalLaatste update
Unken40 cm0 cmvandaag Bekijk dorp

Details skigebied Skilifte Unken-Heutal

  • Piste blauw:4km
  • Piste rood:6km
  • Piste zwart:1km
  • Piste totaal:11km
  • SleepliftenSleepliften:
    4
  • StoeltjesliftenStoeltjesliften:
    -
  • GondelsGondels:
    -
  • BergtreinenBergtreinen:
    -
  • Maximale hoogte:1.600 m
  • Minimale hoogte:1.000 m
  • Seizoensstart: Geen melding
  • Seizoenseinde: Geen melding
Eindelijk weer sneeuw in aantocht?
11 maart 2026

Af en toe zon met lokaal kans op een bui

Tussen een diepe depressie ten oosten van IJsland en het Azorenhoog wordt met een zuidwest tot westelijke wind vrij zachte lucht naar de Alpen aangevoerd. Vanwege lichte onstabiliteit van de atmosfeer valt er verspreid mogelijk een bui. Het weerbeeld blijft de komende dagen licht wisselvallig. Vrijdag lijkt een mooie dag te gaan worden met volop zon.

Eindelijk weer sneeuw in aantocht?
Lees verder...

Heerlijke winter in de Zillertal Arena

De Zillertal Arena biedt onvergetelijke ervaringen, ook buiten de piste. Tijdens winterwandelen door glinsterende sneeuwlandschappen vind je rust en ongerepte natuur. Langlaufers genieten van perfect geprepareerde loipes te midden van een adembenemend berglandschap. Culinaire hoogstandjes wachten op je in de berghutten, waar regionale specialiteiten worden geserveerd. En voor wie op zoek is naar meer actie, biedt rodelen spannende afdalingen voor het hele gezin. Hierdoor is de winter in de Zillertal Arena afwisselend, aangenaam en ontspannend tegelijk.

Lees verder...

Reviews Skilifte Unken-Heutal

7
Unken
Gast-633 01-02-2014
7Ski gebied
6Apres ski
8Restaurants

Unken heeft een lek skigebied waar je met het gezin en vrienden een geweldige vakantie kunt hebben. Wij verblijven al 30 jaar!! in Gasthaus Haus Helga, Gfoll 212 Unken. Mooie kamers met douche, toilet, tv, internet en sommige met balkon. Lekker ontbijt en je kan er ook lekker dineren. gezellige gastvrouw en gastheer. De piste is uitstekend voor beginners. diverse restaurants op de piste en de tarieven zijn redelijk.

Bekijk alle reviews voor Unken