Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Oostenrijk
  4. Tirol
  5. Pitztal - Hochzeiger

Sneeuwhoogte Pitztal - Hochzeiger

DorpSneeuwhoogte bergSneeuwhoogte dalLaatste update
Arzl70 cm0 cmvandaag Bekijk dorp
Jerzens70 cm0 cmvandaag Bekijk dorp
St. Leonhard70 cm0 cmvandaag Bekijk dorp
Wenns70 cm0 cmvandaag Bekijk dorp

Details skigebied Pitztal - Hochzeiger

  • Piste blauw:10km
  • Piste rood:22km
  • Piste zwart:8km
  • Piste totaal:40km
  • SleepliftenSleepliften:
    4
  • StoeltjesliftenStoeltjesliften:
    4
  • GondelsGondels:
    1
  • BergtreinenBergtreinen:
    -
  • Maximale hoogte:2.450 m
  • Minimale hoogte:1.450 m
  • Seizoensstart: Geen melding
  • Seizoenseinde: Geen melding
Volgende week opnieuw veel sneeuw inclusief het Sauerland?
18 maart 2026

Zuidzijde gevoelig voor sneeuwbuien

Tussen een hogedrukgebied nabij de Randstaten met een uitloper richting Duitsland en een opvullende depressie boven Midden Italië wordt met een oost tot noordoostelijke wind droge lucht richting de Noordelijke Alpen aangevoerd. In het zuiden is de aangevoerde lucht vochtiger. Daar bestaat nog steeds een kans op enkele regen of sneeuwbuien. 

Volgende week opnieuw veel sneeuw inclusief het Sauerland?
Lees verder...

Zillertal Arena Champion

Alle wintersporters kunnen Arena Champion worden! Ga de uitdaging aan in de Zillertal Arena: In het grootste skigebied van het Zillertal wachten 14 spannende Arena Champions stations op je, waaronder SkiMovie routes, Speed Check routes en unieke Photopoints. Als je er minstens 6 hebt voltooid, ontvang je gratis en automatisch als beloning jouw Arena Champions Movie met fantastische herinneringen die je sneeuwavonturen voor altijd vastleggen. Hier moet je bij zijn! Doe mee, beleef het ultieme avontuur en word een echte Arena Champion.

Lees verder...

Reviews Pitztal - Hochzeiger

8
Wenns
Gast-7093 18-02-2016
8Ski gebied
8Apres ski
8Restaurants

Heb daar 4 jaar naar toe geweest en ik vond dit een mooi skigebied

Bekijk alle reviews voor Wenns
7.4
Jerzens
Irene van Essen 03-01-2025
8Ski gebied
6Apres ski
8Restaurants

Ontzettend leuk gebied met ongeveer 45 km piste, heel kindvriendelijk. Als je mazzel hebt tref je een Nederlandse skileraar. Klasjes kom je af en toe tegen tijdens skien. De top ligt hoog, wij hebben er 3 jaar geskied (vriendengroep met kids) en condities waren toen prima. Gevarieerde pistes, ook hele mooie (race)paadjes door het bos. Heerlijk lunchen bij de Tanzalm, aanrader. Apres ski stelt niet heel veel voor, maar je kunt bij een paar tentjes bij dalstation prima een drankje doen. Wij vinden de Hennenstal gezellig, leuke sfeer!

7.7
Jerzens
Gast-20877 20-02-2024
8Ski gebied
7Apres ski
8Restaurants

Heerlijk skigebied, net een mooie grote voor gezin. De niet niet Oostenrijkse skie leraren en leraressen zijn niet allemaal even goed mijn kinderen kregen soms de hele ochtend (2 uur) geen aandacht en aanwijzingen.

8.4
Jerzens
Gast-20534 26-12-2023
9Ski gebied
7Apres ski
9Restaurants

Wat een fijn gemoedelijk gebied. Fijne gevarieerde pistes. En skischool is top. Overzichtelijk gebied en skipas onder 10 jaar is gratis. Top met kinderen. Volgend jaar weer!

Bekijk alle reviews voor Jerzens
8
Arzl
Gast-4470 07-03-2015
9Ski gebied
7Apres ski
8Restaurants

Heel mooi compact skigebied, met prima pistes. 40 km lijkt niet groot, maar was voor 3 dagen perfect. Niet zo massaal, maar vriendelijk en niet te druk. Zeer goede prijs kwaliteitverhouding voor mensen die niet iedere avond in de kroeg willen zijn.

Bekijk alle reviews voor Arzl
10
St. Leonhard
Rob Drenth 10-12-2017
10Ski gebied
10Apres ski
10Restaurants

Top!!

Bekijk alle reviews voor St. Leonhard