Download de gratis app van Sneeuwhoogte.nl en doe vanuit Mayrhofen een live (foto) update.
Win wintersport in Filzmoos!
Het sfeervolle bergdorp Filzmoos is jouw wintersprookje in het hart van SalzburgerLand. Omringd door de machtige Dachstein en Bischofsmütze beleef je hier sneeuwzeker skiën, winterwandelen en romantische tochten met paardenslee.
Filzmoos maakt deel uit van Ski amadé, het grootste skiparadijs van Oostenrijk met 760 km aan skipistes en 270 liften! 1 van de 6 wintersportvakanties in SalzburgerLand winnen?
Tussen een hogedrukgebied boven de Atlantische Oceaan en een depressie voor de Zweedse zuidkust stroomt met een noordelijke hoogtestroming maritiem Arctische lucht richting het Alpengebied. Een koufront met bijbehorende sneeuwzone trekt vandaag van west naar oost over de Alpen. De sneeuwgrens daalt met het instromen van nog wat koudere lucht geleidelijk tot diep in het dal.
Verwen jezelf met een weekje wintersportvakantie in het luxe Hotel Berghof. In het centrum van Mayrhofen staat dit mooie viersterrenhotel met haar uitgebreide wellnesscentrum en uitstekende keuken. De familie Moigg en hun hele team zijn enorm trots op hun hotel en heten je graag van harte welkom.Recent is er een groot deel bijgebouwd bij Hotel Berghof. Naast vele mooie, nieuwe kamers heeft het hotel ook een heel nieuw wellness gedeelte, compleet met prachtig binnen-en buitenzwembad. Ook is er een speciaal kinderbad en een leuke kinderspeelruimte dat grenst aan het restaurant. Na het skiën kunnen de kleintjes een paar leuke uurtjes doorbrengen in het verwarmde zwembad. En ook met je ruime, comfortabele kamer met balkon of terras zul je in je nopjes zijn. In de bar breng je een gezellig avondje met elkaar door en wordt vier avonden in de week zelfs livemuziek gespeeld. Hotel Berghof; dat is met volle teugen genieten van het goede leven!
Ben je op zoek naar een sfeervol ingericht appartement met een rustige ligging? Dan zit je precies goed bij Ferienwohnung Brandbergstrasse. Lopend ben je in enkele minuten bij de gondel en het gezellige centrum van Mayrhofen. Alle appartementen zijn gezellig en in typische Tiroler stijl ingericht en voorzien van een woonkeuken, 1 aparte slaapkamer en een fijne badkamer.
In het centrum van Mayrhofen vind je het Neuhaus Zillertal Resort. Er is hier volop ruimte om te dromen en te ontspannen. Kom helemaal tot rust in de romantische tuin van het hotel, of trek erop uit in de omgeving. Bezoek de Alpenboerderij 'Erlebnis Sennerei Zillertal' en laat je rondleiden. Dit is zeker de moeite waard. Maak de kinderen blij met een bezoek aan het Erlebnisbad in Mayrhofen. De reuzenglijbaan van 101 meter valt zeker in de smaak.
Chalet Helene heeft alles in zich voor een geslaagde wintersportvakantie. Want het Oostenrijkse Mayrhofen is een toplocatie voor sportieve gezelligheid. Met 245 kilometer skipistes op 630 tot 2500 meter, en het sneeuwzekere Zillertal als speelweide kunnen jonge, oudere, beginnende en geoefende wintersporters alle dagen los. Zin in een spannende uitdaging voor gevorderden? De Harakiri is de aller steilste afdaling van Oostenrijk. Als je geen zin meer hebt om te koken, eet je daarna in het oudste restaurant van Mayrhofen. Vanaf Wirtshaus Griena ben je na het eten zo weer thuis.
Het gezellige Gästehaus Lärchenheim is al jaren één van onze bestsellers. Het beschikt over eenvoudige, maar nette kamers en 's morgens staat er een lekker ontbijtje voor je klaar. Voor een goede prijs zit je hier uitstekend, want de skiliften en het centrum van Mayrhofen liggen op steenworpafstand. Hier vind je vele leuke restaurants en bars. Een ideaal skigebied met kilometers aan prachtige pistes voor zowel de beginner als de ervaren skiër. En terug in Gästehaus Lärchenheim staat de vriendelijke eigenaresse alweer klaar om het naar je zin te maken.
Op een heerlijk rustige locatie, aan de rand van het centrum van Mayrhofen liggen de mooie chalets Tirolerland. De drie geschakelde chalets van Chalet Tirolerland zijn in typisch Oostenrijkse stijl gebouwd en zijn ruim en netjes ingericht. De skibus die op 100 meter afstand ligt brengt je in een paar minuten naar de Ahornbahn of de Penkenbahn . Ook de liften van Finkenberg en Hintertux, plaatsen die iets verder in het Zillertal liggen, zijn snel te bereiken met de skibus. Wil je skiën in Zell am Ziller of Kaltenbach? Neem dan eens de Zillertalbahn (trein) die je op vertoon van je skipas gratis kunt nemen. Direct naast de chalets vind je een grote supermarkt (Mpreis) met een aparte bakkerij. Hier kun je je dagelijkse boodschappen doen en ’s morgens de lekkerste verse broodjes voor het ontbijt kopen. Na een mooie dag op de lange latten kun je lekker behaaglijk in de woonkamer van je chalet relaxen of de bruisende après-ski in het centrum van Mayrhofen induiken.
Hotel Strass bestaat uit meerdere gebouwen, die allemaal midden in het gezellige en bruisende centrum van Mayrhofen liggen. Deze gebouwen bevinden zich op slechts een paar minuten lopen van elkaar en van het dalstation van de Penkenbahn. Waar je ook verblijft, jouw hotel ligt altijd midden in het levendige hart van het dorp.Ontbijt is inbegrepen tijdens je verblijf, zodat je elke dag goed begint voor een actieve dag in de sneeuw. Wie na het skiën nog energie over heeft, loopt binnen bij de levendige Icebar in Hotel Strass, dé hotspot voor après-ski. Voor wat ontspanning kun je terecht in het prachtige wellnesscentrum van Hotel Strass. Laat je lichaam tot rust komen in de sauna, het stoombad of de whirlpool, of trek een paar ontspannende baantjes in het zwembad. Kortom, Hotel Strass biedt alles voor een onvergetelijk verblijf in Mayrhofen!Goed om te weten: In Hotel Strass/Sporthotel Strass vind je een ondergrondse discotheek en ook de populaire après-ski bar de Icebar (dagelijks geopend tot 22.00). De kamers die wij aanbieden in Hotel Strass kunnen gelegen zijn in de buurt van de Icebar.
Zillertal Resort Neuhaus is de nieuwe naam voor Hotel Neuhaus en is een comfortabel 4-sterrenhotel met veel faciliteiten! Het hotel ligt aan de rand van het centrum van Mayrhofen. De skilift Penkenbahn vind je op ca. 900 meter afstand. De dichtstbijzijnde skibushalte ligt op 50 meter van het hotel.
Zillertal Resort Neuhaus beschikt over diverse faciliteiten, zoals een receptie, lobby, verschillende gezellige zitruimtes/Stubes, gratis Wi-Fi en kinderspeelkamer met tafeltennis. Verder is er een lift, skiberging, fitnessruimte, restaurant, à la carte restaurant, bar, café, wijnkelder, biergarten, terras en wintertuin. Bij het hotel zijn er onoverdekte (gratis) en overdekte (tegen betaling) parkeerplaatsen.
Na een dag wintersport kan je heerlijk ontspannen in de fijne wellness van het hotel (1500m2). Deze bestaat uit o.a. een buitenzwembad (78m2), binnenzwembad (78m2), sauna, Finse sauna, whirlpool en ontspanningsruimte. Tegen betaling kan je gebruik maken van verschillende massages, het solarium en het beautycentrum.
De kamers bevinden zich in het hoofdgebouw of bijgebouw (op 30 meter afstand). De kamers zijn uitgerust met bad of douche en toilet, föhn, telefoon, tv, Wi-Fi en kluisje. Sommige kamers hebben een zithoekje, balkon en/of terras. De 3e en 4e persoon op een kamer slapen op een bedbank.
(*) deze suite is geschikt voor max 3 volw. + 1 kind tot max. 15 jaar of 2 volw. + 2 kinderen)
Let wel: Dit hotel hanteert een minimumleeftijd van 2 jaar. Baby’s van 0 en 1 jaar kunnen hier helaas niet verblijven.
Het verblijf in Zillertal Resort Neuhaus is op basis van halfpension plus. Dit bestaat uit een uitgebreid ontbijtbuffet, middag snack en een geweldig 4-gangen keuzediner met saladebuffet.
Op een rustige, maar zeer centrale locatie in Mayrhofen vind je de verzorgde Appartementen Mair. Dit populaire complex bied je nette appartementen, Alle appartementen hebben een gezellige inrichting en een volledig uitgeruste keuken met een eethoek. De appartementen bieden een adembenemend uitzicht op de bergen vanaf het balkon of het terras.Zowel bars, restaurants en winkels als de Penkenbahn bevinden zich op loopafstand van Appartementen Mair.
Het charmante Landhaus Carla in Mayrhofen biedt een knusse uitvalsbasis voor je volgende wintersportvakantie. De skigebieden liggen vlakbij en bieden mogelijkheden voor beginners en ervaren skiërs. Tirol is een heerlijke wintersportplek met gezellige après-ski. Landhaus Carla verwelkomt je in een warme en gezellige sfeer, perfect om na een dag op de pistes tot rust te komen. De comfortabele kamers zijn van alle gemakken voorzien en hebben een balkon of terras. Landhaus Carla staat voor je klaar om er een leuke wintersportvakantie van te maken.
Het luxueuze Zillertal Resort Neuhaus ligt aan de rand van het centrum van Mayrhofen. Dit geliefde hotel is voor veel gasten een thuis weg van huis geworden en dat is niet voor niets! De gastvrije familie Moigg zal er voor zorgen dat het je aan niets zal ontbreken. Zillertal Resort Neuhaus beschikt over vele faciliteiten voor een fantastische vakantie. De kamers zijn traditioneel ingericht en voorzien van tv en een moderne badkamer. Het bruisende centrum van Mayrhofen met gezellige winkels, restaurants en bars ligt op slechts 50 meter en de gondel vind je op 600 meter. Deze afstand hoef je echter niet te lopen, de skibus die voor de deur stopt, brengt je er in een paar minuten naartoe. In het nieuwe, uitgebreide wellnesscenter van Zillertal Resort Neuhaus (opening december 2024) kun je na een dag op de piste heerlijk ontspannen. De compleet vernieuwde SPA beslaat maar liefst 5.800 m² en beschikt over een 25 meter lang infinityzwembad, een binnenzwembad in de tuin, een adults-only spa, een panoramasauna voor events en een zonneterras met ontspanningsbad. Voor gezinnen is er het drie verdiepingen tellende Seppi’s waterfun met glijbanen en waterspeelplezier voor jong en oud, evenals familieruimtes om te relaxen. In de tuin vind je bovendien een natuurlijke speeltuin met een uitkijkheuvel, glijbaan, schommels en klimtoestellen. ’s Morgens kun je bij het ontbijt smullen een uitgebreid buffet en verschillende biologische producten en ’s avonds worden er in het elegante restaurant de meest heerlijke gerechten geserveerd. Na het diner kun je bij het knisperende haardvuur in de sfeervolle lobby nog nagenieten van de dag met een goed glas wijn.
Prima skigebied voor maar de combinatie van skiën en apres skiën prima in balans is. Wij verbleven in hotel neuhaus, meer dan prima hotel. Helaas alleen telefoon nummer vergeten te vragen van een mooie Nederlandse dame welke daar gelijktijdig met ons was 😥
6.7
Gast-22317
02-02-2025
5Ski gebied
7Apres ski
8Restaurants
Overschat skigebied met vreselijke hoge prijs voor je skipas.
Vaak groen in het dat en lange wachttijden voor de lift, zowel om boven te komen als naar beneden. Er is namelijk geen dalafdaling
8
Jim Gubbels
15-01-2025
9Ski gebied
7Apres ski
8Restaurants
Weer een lekkere skiedag gehad, mooie pistes en fantastisch weer!
8
Gast-21070
20-03-2024
8Ski gebied
8Apres ski
8Restaurants
Mooie plek, ik was er half maart, was wel warm, 15 graden
6.4
Gast-21001
04-03-2024
8Ski gebied
1Apres ski
10Restaurants
Heerlijk kunnen skiën tot een uur of 1, daarna lekker lang lunchen. Mooi ski gebied.
7
Gast-20858
18-02-2024
7Ski gebied
7Apres ski
7Restaurants
Zonnig en erg warm op de berg, 's morgens lekker kunnen skiën. Smiddags was het zwaar. Maar wat is het toch geweldig.
8.7
Gast-20848
17-02-2024
7Ski gebied
10Apres ski
9Restaurants
Sommige pistes lagen er goed bij andere weer niet. Bergen sneeuw en ijs op de piste. Jammer dat deze niet geprepareerd werden. Had hier meer van verwacht...
8.4
Gast-20805
09-02-2024
8Ski gebied
9Apres ski
8Restaurants
Prachtig gebied. Ondanks hoge temperatuur dal, prima condities op de berg.
8
Gast-20332
28-03-2023
8Ski gebied
8Apres ski
8Restaurants
Mooi gebied, goede verbinding met alle gondels.
Eenmaal in het grote gebied kan je direct genieten van een heerlijke omgeving, blauw is zo goed als alles een pad.
Maar als je van rood houd, dan is het een super fijn gebied.
8.4
Gast-20253
09-03-2023
8Ski gebied
9Apres ski
8Restaurants
Super plek voor een wintersport.
Het dorp is erg levendig en heeft veel leuke restaurantjes.
Verder is er genoeg apres ski zowel op de piste als in het dorp voor de liefhebbers.
De pistes zijn erg wisselend. Onze favoriet was de Tux 150 omhoog. Hier zijn genoeg blauwe en rode pistes te vinden. Wel moet je als Snowboader enige vaart houden anders sta je op de iets vlakkere stukken stil.
Ook op de piste zijn genoeg leuke restaurantjes te vinden voor een kop koffie met wat lekkers of een lekkere lunch.
Kortom, wij gaan hier zeker nog eens weer terugkomen.