sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|
Flirsch am Arlberg | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
Lech | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
Oberlech | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
St. Anton am Arlberg | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
St. Christoph | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
St. Jakob am Arlberg | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
Stuben | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
Zug | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
Zürs | 0 cm | 0 cm | 23-08 |
Wilt je niets missen van het bruisende Sankt Anton? Dan zit je bij Hotel Alte Post helemaal goed. Het luxe hotel ligt direct in het centrum en ook de skibus stopt op slechts 50 meter afstand van het hotel. Wat een ligging! Het traditionele hotel bied je moderne comfort en een uitstekende service. In het restaurant, dat bekroond is met een Gault Millau award, beleeft je ’s avond culinaire momenten met heerlijke gerechten en een bijpassende wijn uit de wijnkelder. Ook in het wellnesscenter kun je heerlijk genieten. Niet alleen de whirlpool en de sauna zorgen voor de nodige ontspanning, maar wat denk je van een klassieke massage of schoonheidsbehandeling? Je voelt zich weer als herboren. In de stijlvolle bar van Hotel Alte Post kun je ’s avonds terecht voor een drankje voordat je gaat genieten van je welverdiende nachtrust in je comfortabele en sfeervol ingerichte juniorsuite. Je leest het al; Hotel Alte Post heeft alles voor een geslaagde en luxe wintersportvakantie!
Het vriendelijke personeel van Sporthotel St. Anton heet u van harte welkom. Je bent er even helemaal uit dankzij de Oostenrijkse gastvrijheid en de moderne faciliteiten die het hotel te bieden heeft. Met het centrum en de skilift op loopafstand zit je helemaal goed om de gezellige sfeer van St. Anton am Arlberg te beleven of om het skigebied te ontdekken. De skibus stopt bijna voor de deur zodat u gemakkelijk een uitstapje kunt maken naar het mondaine skidorp Lech. Het sfeervolle wellnesscenter zorgt ervoor dat je na een dag op de piste weer even de spieren kunt ontspannen. ’s Avonds wordt er een heerlijk diner voor je bereidt waar je een bijpassende fles wijn bij kunt uitzoeken die uit de wijnkelder van het hotel komt. Breng vervolgens nog even een bezoek aan de pianobar voor een drankje, voordat je gaat slapen in uw comfortabele slaapkamer. Wat een heerlijk vooruitzicht!
Hotel Kirchplatz heeft een uitstekende ligging; midden in het centrum van St. Anton en op slechts 5 minuten lopen van de skilift! Eenmaal terug in het hotel kun je genieten van de sauna en infraroodcabine.
Veel bij Hotel Hit the Sky is zoals je verwacht van een hotel in Oostenrijk. Direct aan de piste, op sneeuwzekere hoogte en natuurlijk een wellness. Maar veel is ook anders dan anders. Hotel Hit the Sky noemt zichzelf 'een zebra in de bergen', dit zie je terug in het logo en op de buitenmuren van het gebouw. Zodra je binnenloopt dompel je je onder in een hippe ongedwongen sfeer. Hun lobby noemen ze de grootste woonkamer van de Alpen en is een restaurant, bar en relaxruimte in één. Uiteraard mét open haard. Schuif aan voor een puik ontbijt in de ochtend en 's avonds bij het dagelijks wisselende 3-gangendiner. Dit hotel in St. Christoph, vlak bij St. Anton am Arlberg is zo comfortabel dat je haast vergeet waarvoor je hier komt ... wintersport natuurlijk! Ga je de deur uit dan ligt er ruim 300 kilometer piste rondom de Arlberg aan je voeten.
Hotel Lux Alpinae is een modern hotel waarbij glas, beton en staal de hoofdbestanddelen zijn. Met floor to ceilingramen is er veel ruimte voor licht en waan je jezelf in luxe. Het service level is hier erg hoog. Bij aankomst wordt je vrolijk begroet door de eigenaren Sabine en Alexander. De kamers zijn kleurrijk, licht enruim ingericht met een en-suite badkamer. Alle kamers liggen aan de voorzijde (wegkant) van het hotel en hebben allemaal uitzicht op het dorp/de bergen. Het centrum, de skiliften en de pistes van St. Anton liggen op loopafstand. Met de shuttle service word je elke dag gratis afgezet bij het begin van de skilift en aan het eind van de dag weer netjes opgehaald. In de ontbijtruimte heb je elke dag weer veel keus van het uitgebreide ontbijtbuffet, zodat je je dag goed kan beginnen.Na het skiën is het moeilijk kiezen wat je gaat doen. Kies je voor een koffie aan de bar of ga je voor de warmte van de sauna of de rustruimte? 's Avonds schuif je aan in het sfeervolle restaurant voor culinaire gerechten, bereid door een professioneel team van chefs. Vergezeld door een wijntje van de uitgebreide wijnkaart is dit optimaal genieten! Goed om te weten:Lux Alpinae is een charmant familiehotel waar rust en comfort hoog in het vaandel staan. Om de fijne, rustige sfeer van het hotel te behouden, wordt gevraagd om rekening te houden met medegasten. Na een gezellige avond après-ski of uitgaan is het belangrijk om bij terugkomst stil te zijn en geen overlast te veroorzaken.
Het nette appartementencomplex Charlotte is een goede uitvalsbasis voor je wintersportvakantie in St. Anton am Arlberg. De Rendlbahn vind je op 500 meter en de Galzigbahn op 900 meter. Ook het gezellige centrum van St. Anton ligt op loopafstand. En dan vergeten we bijna dat indrukwekkende uitzicht op de bergen rondom vanuit je appartement. Met ruim 300 kilometer piste hoef je je in dit skigebied geen minuut te vervelen.
In St. Christoph bevindt zich Alpenhotel St. Christoph. Slechts 50 meter van de skilift en piste gelegen, biedt dit hotel toegang tot de indrukwekkende skigebieden van de Arlberg. Vanuit het hotel stap je zo de besneeuwde bergen in, ideaal voor een zorgeloze ski-in ski-out ervaring. Na een actieve dag in de sneeuw, verwelkomt het alpenhotel je met een warme sfeer en moderne faciliteiten. De comfortabele kamers en culinaire verwennerijen in het restaurant zorgen ervoor dat je volledig tot rust komt en nieuwe energie opdoet. Hier beleef je een onvergetelijk verblijf te midden van de prachtige Alpen.
Het zeer gewilde 3-sterrenhotel Mooserkreuz ligt aan een hellende weg boven het dorp, op ca. 900 meter van het centrum van St. Anton, de skiliften en de skischool. Het hotel heeft een eigen gratis shuttle die je naar de skiliften kan brengen; de algemene (gratis) skibus stopt eveneens vlakbij het hotel. Het hotel ligt op loopafstand (ca. 10 minuten) van de piste en de befaamde après-ski bar de Mooserwirt!Hotel Mooserkreuz staat bekend om de gastvrijheid en de culinaire verwennerij. Qua faciliteiten kom je niets tekort; we noemen o.a. het overdekte zwembad (8x4 m), sauna, stoombad, restaurant, bar, lift, gezellige Stube, onoverdekte parkeerplaats, lounge, Wi-Fi en terras. De kamers zijn ruim en comfortabel en beschikken alle over een tv, telefoon, Wi-Fi, radio en soms een balkon. De badkamer heeft een bad of douche, toilet en föhn. Summit Travel biedt de 2-persoonskamers aan (ca. 20m2).Het verblijf is op basis van halfpension met ontbijt in buffetvorm en ’s avonds een heerlijk 4-gangendiner met saladebuffet. Tijdens kerst en oud&nieuw is er een speciaal menu. *Het is mogelijk om kosteloos gebruik te maken van het skidepot bij de Galzigbahn.
Een goede keuze uit het aanbod van Sunweb Vakanties is Hotel Mooserkreuz in St. Anton. Dit hotel heeft een rustige ligging eneen comfortabele uitstraling. Verwen uzelf met een bezoek aan de sauna, het Turkse stoombad of een duik in het verwarmd binnenzwembad waarvan u gratis gebruik kunt maken. Wilt u erop uit? Dan kunt u de skipiste gemakkelijk bereiken of een bezoek brengen aan het iets verderop gelegen centrum. In Hotel Mooserkreuz beleeft u absoluut een heerlijke wintersportvakantie!
Ontdek het adembenemende skigebied van St. Anton am Arlberg: een topbestemming voor wintersport
St. Anton am Arlberg, vaak bestempeld als de "wieg van alpineskiën", is een wereldberoemd skigebied in Oostenrijk en een waar paradijs voor liefhebbers van wintersport. Deze prestigieuze bestemming, gelegen in de schilderachtige regio Tirol, is synoniem voor uitdagende afdalingen, prachtige alpiene vergezichten, en een ongeëvenaarde après-ski ervaring.
Waarom is St. Anton am Arlberg perfect voor jouw wintersportvakantie?
Tips voor een geslaagde wintersport in St. Anton am Arlberg
Accommodatie: Plan je wintersportvakantie ruim van tevoren, vooral als je tijdens het hoogseizoen wilt gaan. Zo verzeker je jezelf van de beste accommodaties.
Skipas: Overweeg een Arlberg skipas, waarmee je toegang krijgt tot alle liften in het gebied, inclusief bekende plekken zoals Lech, Zürs, en Warth-Schröcken.
Bereikbaarheid: Het skigebied is goed te bereiken met verschillende vervoersmiddelen. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn Innsbruck, Zürich, en München, met uitstekende treinverbindingen naar St. Anton.
Conclusie
Als je een echte liefhebber van wintersport bent, is St. Anton am Arlberg de ultieme bestemming. Dit skigebied staat niet alleen bekend om zijn indrukwekkende pistes, maar biedt ook een complete ervaring met zijn prachtige natuur, uitgebreide wintersportfaciliteiten, gezinsvriendelijke omgeving en levendige après-ski. Beleef de magie van wintersport in St. Anton en ontdek zelf waarom dit skigebied jaarlijks duizenden wintersportenthousiastelingen trekt.
Lees onderaan deze pagina de reviews van St. Anton am Arlberg
Meer info over het skigebied van St. Anton am Arlberg: Ski Arlberg
Het is een groot skigebied in een prachtige omgeving. Groot nadeel is wel dat je veel onderweg bent met liften en verbindingspistes. Laatste week januari geweest. Enorme drukte op de pistes, wachttijden voor liften en slechte preparatie ondanks verse sneeuw en goed weer. Er zijn ook relatief weinig restaurants, waardoor je ook hier soms moet wachten op een plekje. De prijzen zijn in het dorp en op de berg exorbitant hoog, nog veel duurder dan bijv Ischgl, waar je toch meer mooie brede, lange pistes hebt die allemaal vanuit 2 a 3 centrale plekken zijn te bereiken. Voor ons eens maar nooit weer.
Groot en sneeuwzeker, heel erg druk in de laatste week van januari. Belachelijk duur, zowel op de piste als in het dorp zelf. Slechte en erg vlakke verbindingsstukken.
Als ervaren skiër toch wel wat gewend. Het is een mooi gebied maar vaak erg druk. Ook de verbindingen kunnen beter. Veel mensen in ons gezelschap zijn snowboarders. Voor hen kan ik het hier niet aanraden. Er zijn een hoop vlakke verbindingen en moet geregeld weer een snowboarden aan mijn stok vooruit trekken. Ik snap de hype rond dit gebied niet zo goed. De apres ski valt in mijn ogen ook een beetje tegen. Super druk op veel plekken. En bovenal echt belachelijk duur. Begrijp me niet verkeerd; het is een prachtig gelegen gebied. Maar het zit zeker niet in mijn top 5.
Prima gebiedje iets minder geweldig dan dat iedereen zegt. Veel in de lift.
Voor het eerst erg vroeg in t seizoen gegaan (15–21 dec) , in de hoop goede pistes en rustig, maar veel Engelsen en anderstaligen in dit gebied, en toch nog behoorlijk druk, al konden de liften het nu goed aan. Ongeveer de helft vd liften en pistes waren maar open zodat we zelfs blauwe (!) buckelpistes hadden. Bijna alle blauwe pistes vonden wij rood ! Als beginner zeker geen aanrader ! In de hutten geen Oostenrijkse muziek gehoord , helaas… Veel prikpaden , geen topper voor snowboarden. Apert ski leuk in Mooserwirt , nu gezellig druk en beveiliging aanwezig. Belachelijke prijzen voor kop thee : €5.10– 5,90 ! 1/2 l bier : €8.80 .Dus neem een dikke portemonnee mee…We hebben een leuke week gehad , mede door het zeer goede appartement ( moostal) maar gaan de volgende keer zeker naar een ander gebied.
Mooserwirt in de vakantie redelijk druk, maar dat is begrijpelijk.
Prachtig skigebied. Door de hoge temperaturen was de kwaliteit niet altijd even goed. Veel bulten, ook op blauw, wat het vrij zwaar maakte. Maar topgebied…leuke apresski. Wel duur!
Prachtig gebied. Vandaag van St. Anton naar Stuben en weer terug. Enorm genoten met een zo'n overgoten dag. Wel voor de gevorderde skiër 😀🙋♂️
Heel goed skigebied met leuke restaurantjes en goede apres ski heel leuke week gehad
Leuk gebied, groot zat voor elk niveau.. ApresSki—moosserwirt, Basecamp leuke tenten maar prijzig.. gemiddeld 7-8 euro voor een 1/2L bier.. mixjes/ wijn duur Restaurants genoeg maar druk dus wel ff reserveren, normale prijzen, maar er zijn ook genoeg dure restaurants x