dorp | sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|---|
Fiss | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Ladis | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Serfaus | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Het dagelijks wintersportweer wordt geschreven van 1 oktober tot en met 31 maart. Voor de liefhebbers die hier berichten willen blijven posten zullen we regel-matig een nieuw forum openen.
» Naar het forum...Iedereen uit Ladis moet met 1 lift eerst naar Fiss en dan opnieuw in de rij naar boven. Als je eenmaal boven bent is het super. De keuze voor restaurants en Après-skis zijn er niet veel. Als je voor het skieen gaat dan is het een topgebied als je niet in de vakanties gaat want anders sta je veel in de rij.
Voor de zoveelste keer in skigebied SFL geweest en normaal verblijven wij in Fiss, maar door omstandigheden nu in Ladis. Stelt niet veel voor maar hoeft ook niet voor ons. Restaurants genoeg, maar zijn toch 2keer in Fiss wezen eten. Het was dit jaar drukker dan druk (wij zijn ivm beroep partner aan schoolvakanties gebonden) en dan is het frustrerend om te zien hoe weinig flexibel het liftbedrijf is. In Ladis kan je vanaf 08.30 uur de lift in, terwijl de gondels al vanaf 08.10 uur leeg ronddraaien. Wij stonden vaak 20-25 minuten in de rij om in Fiss te komen waarna we daar weer in een rij terecht kwamen bij de Möseralm cq Schönjoch lift. Ik snap niet dat ze mensen eerder in de lift toelaten en die vreselijke rijene te vermijden.
Het gebeid gaat naar mijn mening ten onder aan haar populariteit als ze niet snel iets aan die liften kunnen doen.
De wintersport 2022 zit er weer op. In het gebied Landis Fiss Serfaus is er voor iedere skiër wat te vinden. Daarnaast. , in
Ik kom al met al 48 jaar regelmatig in Fiss. Als vierjarige hier ooit leren skiën toen de gondels nog 1-persoons stoeltjesliften waren en de gebieden nog niet aangesloten waren. Nu de afgelopen 10 jaar weer 1x per jaar in Fiss.
Het skigebied heeft zich enorm ontwikkeld en de liften zijn perfect. Verwacht geen blauwe pistes, het gebied is gemiddeld best pittig. De restaurants zijn talrijk, maar zeker niet de goedkoopste, ook de prijs van de skipassen is enorm hoog. Al met al is het best een duur gebied.
Wat mij wel een beetje begint te storen is dat er eigenlijk te veel bedden in het gebied zijn. Ondanks dat het gebied vrij groot is, loopt alles wel een beetje tegen de grenzen aan. Dit uit zich in wachten bij de lift, wachten bij de bergrestaurants en als je wat laat bent geen tafel meer kunnen krijgen voor het diner.
Voor mij reden om ook eens verder te kijken.
Skigebied valt tegen, meeer naam dan daad, alleen Masner haalt het nivo van andere Oostenrijkse gebieden.
Door de drukte pistes snel ijzig of hobbelig.
Fiss ligt tegen de berg opgebouwd zodat je eerst 15 minuten bergop mag lopen voordat je bij de gondel bent.
En verse sneeuw krijgen ze hier bijna nooit vanwege de zuid ligging inner alpien: mij zien ze hier niet meer terug en zijn veel betere gebieden in Oostenrijk, arlberg, ischgl, Saalbach en flachau; nog maar niet verder vergelijken met Frankrijk Die lachen zich kapot dat Nederlanders hiervoor naar Oostenrijk gaan; valthorens plagne les arcs zo veel beter in alles
Het gebied is super, goede pistes en voor ieder wat wils, maar de hoeveelheid vakantiegangers in de voorjaarsvakantie is echt te groot, alles en iedereen staat op elkaar te wachten. Meer capaciteit zou helpen, maar of dat de oplossing is… wij blijven i.i.g. komen, top locatie 💪
Super mooi skigebied en ik kom er al sinds 2008. Mooie pistes en je met kinderen is het super om ze hier te leren skiën. Zeer mooie pistes en liftjes. Wel wordt het afgelopen 5 jaar wat platscloerser. Apres skin in Patchi wordt een beetje wanne be: ik heb nooit een studententijd gehad dus dat moet nu maar. Dat is jammer samen met steeds meer uitbreiden van het dorp. De leuke sfeer gaaf een beetje verloren.
Super leuk skigebied voor alle leeftijden. Leuk voor gezinnen. Super overzichtelijk gebied met leuke funparken. Alleen de restaurants zijn best druk dus je moet op tijd eten.
Serfaus een mooie plaats en gezellig skigebied met vele terrasjes
Aparthotel Alpina & More biedt de perfecte accommodatie voor jouw onvergetelijke skivakantie. Met de skilift op slechts 800 meter afstand, ben je binnen enkele minuten op de pistes en klaar om te genieten van eindeloos skiplezier.Bij Aparthotel Alpina & More geniet je van moderne appartementen met een kitchenette en twee slaapkamers. Voor de ultieme ontspanning kun je gebruikmaken van de wellness, waar je geniet van verschillende sauna's en een verwarmd zwembad
Alpina & More in Serfaus biedt een perfecte mix van luxe en avontuur. Kom tot rust in de moderne kamers of appartementen. Geniet van de wellness met sauna’s, een stoombad en een verwarmd buitenzwembad. Met het gezin op vakantie? Voor de kinderen heeft Alpina & More een binnenzwembad, en er is een kleine skipiste. Het skigebied Serfaus-Fiss-Ladis heeft zo’n 186 kilometer aan pistes, van makkelijk tot uitdagend. Ski op de brede afdalingen met sneeuwzekerheid tot 2800 meter. Na een actieve dag is het gezellige dorp met zijn unieke dorpsmetro een fijne plek om te ontspannen.
Op een ultieme, rustige locatie, op slechts 350 meter van het sfeervolle centrum van Ladis vind je het gloednieuwe Excellent VAYA Ladis. Bij de bouw van dit prachtige complex zijn voornamelijk natuurlijke materialen gebruikt zoals hout en steen, wat het geheel een warme uitstraling geeft. De luxe uitgevoerde appartementen, allemaal met een fantastisch uitzicht op de omringende bergen, staan garant voor een onvergetelijk verblijf in Ladis. De Sonnenbahn die je ’s morgens naar het centrum van het skigebied brengt, vind je op 900 meter afstand. De appartementen bieden de perfecte combinatie tussen een moderne inrichting met traditionele typisch Oostenrijkse accenten. Ze zijn riant en bieden een hoge kwaliteit van comfort. Op de heerlijk zachte bedden kom je helemaal tot rust. Daarnaast is er een fijne, luxe woonkamer, een trendy badkamer en open keuken met alle voorzieningen waaronder een Nespresso machine. Na zo'n dagje op de piste en kun je heerlijk relaxen in de luxe wellness van VAYA Ladis. Trek wat ontspannende baantjes in het verwarmde binnenzwembad of warm je spieren weer op in de rustgevende sauna en Turks stoombad.De trendy lounge van VAYA Ladis is ingericht in de stijl van een traditionele Oostenrijkse berghut. Hier kun je na het skiën en na het diner genieten van een heerlijk drankje bij het knisperende houtvuur. In het charmante en stijlvol ingerichte restaurant kun je iedere avond dineren in een fijne setting, maar je kunt natuurlijk ook zelf iets bereiden in de gezellige keuken van je appartement. Wil je in de zomer verblijven bij VAYA Ladis klik dan hier.
Hier vind je een van de meest bijzondere plekken van Fiss, namelijk het dakterras van het hotel. Je geniet hier van al het goede van de Alpen; uitzicht op de prachtige bergen, een lekker zomerzonnetje en echte Tiroler gastvrijheid. Wij verzekeren je dat je in dit hotel een geweldige vakantie hebt.
Aan de rand van het centrum van Serfaus vind je de verzorgde Hotel Bellevue. Je kunt hier genieten van de rust en je wordt omringd door een uniek uitzicht op de prachtige natuur. Op slechts 7 minuten lopen vind je de gondels van het skigebied Serfaus-Fiss-Ladis. Alle kamers zijn eenvoudig en in traditionele stijl ingericht en beschikken allemaal over een verzorgde badkamer. In het complex bevindt zich een wellness gedeelte waar je na een skidag heerlijk bij kunt komen. Warm weer lekker op in de sauna of het Turks stoombad of relax in de rustruimte.
Aan de rand van het zonnige dorp Serfaus ligt het luxe Hotel Amadeus.Dit populaire hotel ligt op loofafstand van de skilift, die je in enkele minuten in het centrum van het uitgestrekte skigebied van Serfaus-Fiss-Ladis brengt.Na een heerlijke dag op de piste, warm je weer helemaal op in de sauna, geniet je van het stoombad of trek je nog wat ontspannende baantjes in het verwarmde zwembad met uitzicht op de besneeuwde omgeving. Zin in nog meer ontspanning? In het sfeervolle wellness center worden geweldige massages aangeboden. De sfeervolle hotel bar is een perfecte plek om de dag af te sluiten. Hier kun je genieten bij het knisperende haardvuur van een groot glas bier of lekkere glüwein.
In centrum en bij skipiste gelegen familiehotel met baby- en kinderopvang. Luxe kamers en suites voor 1-6 personen. Wellness- & spa-oase met overdekt zwembad en kinder- en beauty-gebied. Uitstekend restaurant met traditionele en innovatieve gerechten. Gratis Wi-Fi en parkeren.
Hotel Amadeus Michelluzi in Serfaus is een top hotel met grote familiekamers en een ruime wellness. Het centrum en de bergbliften liggen op loopafstand, maar als je verder weg wilt kun je gratis gebruik maken van het openbaar vervoer met de gratis Super Sommer Card. Hiermee kun je ook gratis met maar liefst 7 bergliften in de regio. Vanaf het terras van het restaurant heb je een uitgestrekt uitzicht over Serfaus en de omliggende bergen. Een perfecte plek voor de traditionele "Kaffee und Kuchen" die natuurlijk ook bij de uitgebreide verzorging inbegrepen is.
Het hotel bied een prachtig uitzicht op de bergen. Ga met de Alpkogelbahn omhoog om lekker een dag te skiën in het skigebied Galtür – Silvapark. De kamerbeschrijvingen vind je onder het kopje 'goed om te weten'.
In Serfaus, een van de populairste plaatsen van Oostenrijk, ligt op korte loopafstand van de lift het luxe Excellent VAYA Terrazena Serfaus.Deze perfecte residence is echt de ultieme plek voor een onbezorgde wintersportvakantie. De moderne appartementen zijn in de typische Tiroolse stijl ingericht en ademen veel warmte door het gebruik van mooie natuurlijke materialen zoals hout en leer. De appartementen zijn van verschillende formaten. Van knusse 2-kamerappartementen voor 2,4 of 6 personen tot riante 3-kamerappartementen waar je zelfs met 10 personen in kunt verblijven. De appartementen zijn in allemaal in dezelfde stijl gedecoreerd, bieden dezelfde faciliteiten en een prachtig panoramisch uitzicht op de omgeving. Daarnaast hebben alle appartementen een royal balkon of terras, met uitzicht op de Alpen en/of het centrum van Serfaus. Na het inspannen op de piste kan het ontspannen beginnen in de fijne spa van VAYA Terrazena Serfaus. Breng de boel weer in balans in de sauna en relax in de infraroodcabine en het Turks stoombad. Geniet hier van een sneeuwvakantie op niveau: prachtige, ruime appartementen op een top locatie!
Hotel Castel is een luxe viersterrenhotel gelegen op een rustige locatie en toch maar 200 m van het ietwat mondaine maar bijzonder gezellige Serfaus. De skilift ligt op 800 meter afstand, maar de skibus stopt op slechts 150 meter. De kamers van Hotel Castel zijn modern en licht ingericht en beschikken allemaal over een balkon met uitzicht op de omgeving. In het wellnesscenter van Hotel Castel kun je na een mooie dag op de piste weer helemaal bijkomen. Geniet hier van de sauna, bio-sauna, infraroodcabine, Turks stoombad en jacuzzi. Daarnaast kun je tegen betaling ook nog verschillende massages en schoonheidsbehandelingen boeken. In het stijlvol ingerichte restaurant wordt iedere avond een vijfgangenkeuzemenu geserveerd en ’s morgens staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar.