Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  • Sneeuwhoogte
  • Weer
  • Webcam
  • Sneeuwhistorie
  • Pistekaart
  • Reviews
  • Live-updates
  • Accommodaties
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Oostenrijk
  4. Tirol
  5. Zillertal 3000
  6. Mayrhofen
  7. Accommodaties

Accommodaties Mayrhofen

633m - 2300m
8 dagen vanaf € 1.140 incl. skipas

Chalet Helene

Oostenrijk Mayrhofen
Chalet Helene heeft alles in zich voor een geslaagde wintersportvakantie. Want het Oostenrijkse Mayrhofen is een toplocatie voor sportieve gezelligheid. Met 245 kilometer skipistes op 630 tot 2500 meter, en het sneeuwzekere Zillertal als speelweide kunnen jonge, oudere, beginnende en geoefende wintersporters alle dagen los. Zin in een spannende uitdaging voor gevorderden? De Harakiri is de aller steilste afdaling van Oostenrijk. Als je geen zin meer hebt om te koken, eet je daarna in het oudste restaurant van Mayrhofen. Vanaf Wirtshaus Griena ben je na het eten zo weer thuis.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 1.031 incl. skipas

Hotel Strolz

Oostenrijk Mayrhofen
Voor de echte Tiroler familiesfeer ben je in Hotel Strolz aan het juiste adres. Met de rustige ligging aan een mooie bosrand, op loopafstand van het centrum van Mayrhofen, ga je hier een heerlijke vakantie tegemoet. Het vriendelijke personeel vindt het belangrijk om een goede service te leveren en dat is te merken. Het begint ’s ochtends al bij het ontbijt waar een uitstekende koffie wordt geschonken en je het verse huisgebakken brood geserveerd krijgt. Voor ’s middags op het zonneterras of bij het diner kun je een mooie fles kiezen uit de eigen wijnkelder van het hotel. Ook in de lobby zit je goed met een drankje in de hand, de open haard staat al aan wanneer je terugkomt van een sportieve dag op de pistes. Om je nog even op te frissen voor het diner neem je misschien dan nog even een duik in het zwembad en snuif je de heerlijke eucalyptusgeuren op van het stoombad. Wat een zaligheid, je komt weer helemaal bij. Tip: voor een voordelige optie kun je ook een kamer reserveren in de dependance van Hotel Strolz, voor een lage prijs geniet je dan nog steeds alle faciliteiten van het hotel.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 973 incl. skipas

Chalet Stumpfau

Oostenrijk Mayrhofen
Chalet Stumpfau is een leuk, traditioneel chalet met een heerlijk rustige ligging op een kilometer van het centrum van Mayrhofen. De chalet is ideaal voor wie graag met de hele familie of met vrienden op wintersport gaat, want er is plek voor 7 personen. De pistes liggen iets verderop, maar de skibus stopt op loopafstand van de chalet, waardoor je 's morgens binnen een paar minuten bij de lift staat. Chalet Stumpfau is recent gerenoveerd en heeft een nieuwe keuken, nieuwe badkamer en slaapkamers met nieuwe boxpring bedden die je als tweepersoonsbed of als 2 eenpersoonsbedden in kunt zetten.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 793 incl. skipas

Appartementen Haus Gaisberger

Oostenrijk Mayrhofen
Op een prachtige, rustige locatie in Mayrhofen vind je de goed verzorgde appartementen Haus Gaisberger. Hoewel dit complex vrij rustig gelegen is, ligt het bruisende centrum van Mayrhofen op slechts 100 meter afstand. En ook de Penkenbahn vind je op 450 meter. Geen zin om te lopen naar de lift? De skibus stopt vlakbij en brengt je ’s morgens snel naar de gondel. Alle appartementen zijn in authentieke sfeer ingericht en voorzien van een fijne woonkeuken en een balkon met uitzicht op de prachtige omgeving.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 1.254 incl. skipas

Hotel & Gasthof Perauer

Oostenrijk Mayrhofen
Op een idyllische plek dichtbij het centrum van Mayrhofen en pal naast de nieuwe Ahornbahn kabelbaan, vind je het charmante familiehotel Perauer. Alles aan dit gasthof uit het begin van de jaren ’70 ademt authenticiteit: van het rustieke gebouw met houten balkons in Tiroler stijl tot de knusse stube en het duurzame restaurant. Franz en Barbara zijn de tweede generatie eigenaren en geven elke gast een warm welkom in traditionele klederdracht. De 24 kamers van dit gezellige guesthouse werden afgelopen zomer compleet gerenoveert, maar de oorspronkelijke sfeer is behouden: de ruimtes zijn met liefde ingericht in country house stijl. Comfort staat voorop bij Gasthof Perauer, dat merk je aan de ‘wellness’-matrassen met fris-witte lakens en dikke dekbedden waarop je na een dag skiën ongegeneerd kunt neerploffen. Na al dat bewegen in de buitenlucht smaakt een door de familie zelf gestookte abrikozenjenever extra goed. En stijve spieren kunnen worden opgewarmd in de spa met infraroodcabine, stoombad, sauna en relaxruimte met hangmat. Het restaurant van Gasthof Perauer staat al decennialang hoog aangeschreven, ook bij locals. Dat komt vooral mede door de eigen slagerij met vlees uit het Zillertal. Maar ook biologische ingrediënten van boeren uit de buurt worden door chef-kok Mike verwerkt tot eerlijke Tiroler gerechten en internationale klassiekers. En dan is er ook nog The Butcher Bar. Een moderne en gezellige hotspot, waar gasten en locals elkaar ontmoeten en waar je terecht kunt voor schnaps en dry aged beef.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 745 incl. skipas

Appartementen Mair

Oostenrijk Mayrhofen
Op een rustige, maar zeer centrale locatie in Mayrhofen vind je de verzorgde Appartementen Mair. Dit populaire complex bied je nette appartementen, Alle appartementen hebben een gezellige inrichting en een volledig uitgeruste keuken met een eethoek. De appartementen bieden een adembenemend uitzicht op de bergen vanaf het balkon of het terras.Zowel bars, restaurants en winkels als de Penkenbahn bevinden zich op loopafstand van Appartementen Mair.
Nu bekijken
4 dagen vanaf € 485 incl. skipas

Gästehaus Lärchenheim

Oostenrijk Mayrhofen
Het gezellige Gästehaus Lärchenheim is al jaren één van onze bestsellers. Het beschikt over eenvoudige, maar nette kamers en 's morgens staat er een lekker ontbijtje voor je klaar. Voor een goede prijs zit je hier uitstekend, want de skiliften en het centrum van Mayrhofen liggen op steenworpafstand. Hier vind je vele leuke restaurants en bars. Een ideaal skigebied met kilometers aan prachtige pistes voor zowel de beginner als de ervaren skiër. En terug in Gästehaus Lärchenheim staat de vriendelijke eigenaresse alweer klaar om het naar je zin te maken.
Nu bekijken
8 dagen vanaf € 811 incl. skipas

Pension Moosegg

Oostenrijk Mayrhofen
Slechts 300 meter van de Ahornbahn en 400 meter van de Penkenbahn! Je kunt dus lopend vanaf Pension Moosegg naar de lift. Daarnaast verblijf je dichtbij het centrum van Mayrhofen waar het altijd bruist van de gezelligheid.
Nu bekijken