Sneeuwhoogte Praz de Lys (1035m - 2000m)

Lees hier het uitgebreide wintersportweer

berg

dal

70

cm

35

cm
20-03-2023 - 11:55
Laatste update
20-03-2023 | 11:55
Pistekwaliteit
goed
Pistes open
21 van 52
Liften open
14 van 23
Sneeuwkwaliteit
goede grip
Dalafdaling
open
Laatste sneeuwval
20-03-2023
Laatste 24 uur
3 cm

Sneeuwhoogte Praz de Lys

Check hier hoeveel sneeuw er al ligt voor jouw wintersport naar Praz de Lys.

Bekijk ook de webcams, het weer de sneeuwhistorie, de pistekaart, de reviews en de accommodaties.

Download de gratis app van Sneeuwhoogte.nl en doe vanuit Praz de Lys een live (foto) update.

Noordoosten gevoelig voor lichte neerslag

20 maart 2023
Tussen een hogedrukgebied boven Frankrijk en een opvullend laag nabij de Botnische Golf stroomt met een noordwestelijke wind weer wat zachtere lucht richting het Alpengebied. In de Noordoostelijke Alpen valt aanvankelijk nog een lichte regen of sneeuwbui. In het zuiden en westen is het weerbeeld vriendelijker met flink wat ruimte voor de zon.

» Later in de week regen?

Dutchweek Val Thorens

Van 29 april t/m 5 mei kleurt Val Thorens weer oranje en gaan alle remmmen los. Wil jij hier naartoe en zoek je nog een accommodatie? Sunweb heeft nog diverse accommodaties beschikbaar (exclusief tickets).

» Bekijk het aanbod hier...

reviews Praz de Lys

8.3

20-12-2018
Skigebied: 9 Après-ski: 8 Restaurants: 8

klein maar fijn! een prettig skigebied waar veel fransen komen. als je niet in de toeristenellende van portes du soleil wil zitten dan is dit een geweldig leuke plek en het uitzicht in onovertroffen!

8.7

04-11-2018
Skigebied: 10 Après-ski: 8 Restaurants: 8

Prachtig skigebied met schitterend uitzicht. Veel Fransen, niet toeristisch behalve in Franse vakantie.

7.0

26-12-2014
Skigebied: 8 Après-ski: 6 Restaurants: 7

Als er genoeg sneeuw ligt is praz de lys een zeer gezellig, en compact skigebied. Met de Haut Fleury en ander e liften zijn er veel mooie pistes te bereiken.

6.0

29-01-2014
Skigebied: 7 Après-ski: 4 Restaurants: 7

Leuk, maar in 1 dag heb je het gezien!

7.7

11-12-2013
Skigebied: 9 Après-ski: 7 Restaurants: 7

Wij gaan al meer dan 20 jaar skiën in Praz de Lys en dit met de hele familie. Goede priis-kwaliteit. Goede appartementen. We skiën tot aan onze deur. 1 supermarkt is voor ons voldoende. Après-ski hebben wij niet nodig. Daar zorgen we zelf voor. Voor ons is het familiegebeuren belangrijk en het kunnen skiën tijdens de dag. Wij skiëden meestal van 9.30u-12.30u en van 13.30u-sluiting pistes. We verkennen de hele vallei tot Sommand. De kinderen ,ondertussen pubers, trekken er vaak alleen op uit. Grootmoeder en ... maken dagelijks 2 wandelingen met een familiestop bij sluiting pistes. De wandelingen zijn beperkt als je er al zo lang gaat. Maar je ziet eens de kids onderweg, je drinkt een warm wijntje, je geniet van de buitenlucht en we hadden bijna steeds mooi weer.
Een familie -en gezondheidsvakantie. We zien er alweer naar uit. Familie Vanhollebeke

6.0

01-02-2013
Skigebied: 7 Après-ski: 4 Restaurants: 7

Ik heb ca 20 jaar met de caravan op de camping in Taninges gestaan in de wintermaanden.
Al die jaren met veelplezier geskied op Praz- de -Lys en Sommand. Ook in Les Gets, Flaine, Morillion en Avoriaz super geskied.
De laatste 10 jaar zijn er veel stoeltjesliften bijgekomen en dat is een goede zaak.
Onderhoud van de pistes is altijd goed geweest
De laatste jaren ben ik niet meer wezen skien. Jammer, maar de jaren daarvoor: HEERLIJK.

Om Sneeuwhoogte.nl goed te laten functioneren worden cookies gebruikt. Bekijk hier ons privacy- & cookiebeleid. akkoord