dorp | sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|---|
Sand in Taufers | 0 cm | 0 cm | (12-09) | meer |
Speikboden | 0 cm | 0 cm | (12-09) | meer |
Steinhaus | 0 cm | 0 cm | (12-09) | meer |
Boek vroeg en profiteer van scherpe prijzen op een breed aanbod hotels, appartementen en chalets. Kies uit meer dan 270 skibestemmingen in Europa, zoals Oostenrijk of Frankrijk. Dankzij de Sunweb vakantie-garantie reis je zorgeloos en flexibel. Accommodatie en skipas zijn altijd inbegrepen. Bekijk nu de beste deals en geniet van extra voordeel door vroeg te boeken!
Voor de liefhebbers die nu al berichten willen posten zullen we regelmatig een nieuw forum openen.
» Naar het forum...Piste zwart en Rood, afgewisseld met blauw. Voor de hele familie wat. Moderne liften en goede en voldoende rust plekken waar je lekker kunt eten op z'n italiaans met een Oostenrijkse link. Maar super gezellig
Gezellig skigebied. Niet te groot, perfect voor beginners en families. Ga hier zelf al 12 jaar skiën.
Prima skiegebied voor aantal dagen. Niet heel groot maar prima en heel “ Gemutlich”!
Komen al 20 jaar op deze piste . Eerst met onze eigen kinderen en nu met onze kleinkinderen. Geweldig gezellig klein skigebied Je kunt elkaar niet kwijt raken en ook voor de kinderen 5/4/3/2 jaar is het hier super. We zijn net terug en hebben er weer van genoten.
Speikboden is een klein super tof skigebiedje waarin het bijna onmogelijk is om in verloren te skiën/snowboarden. Één weekje Speikboden is dan wel voldoende want het is daar niet zo groot. Het dorpje is fijn en de restaurantjes (hapje-tapje) zijn heerlijk maar wel te duur voor wat het is.