dorp | sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|---|
Fieberbrunn | 0 cm | 0 cm | (17-09) | meer |
Hinterglemm | 0 cm | 0 cm | (17-09) | meer |
Leogang | 0 cm | 0 cm | (17-09) | meer |
Saalbach | 0 cm | 0 cm | (17-09) | meer |
Saalfelden | 0 cm | 0 cm | (17-09) | meer |
Voor de liefhebbers die nu al berichten willen posten zullen we regelmatig een nieuw forum openen.
» Naar het forum...Boek vroeg en profiteer van scherpe prijzen op een breed aanbod hotels, appartementen en chalets. Kies uit meer dan 270 skibestemmingen in Europa, zoals Oostenrijk of Frankrijk. Dankzij de Sunweb vakantie-garantie reis je zorgeloos en flexibel. Accommodatie en skipas zijn altijd inbegrepen. Bekijk nu de beste deals en geniet van extra voordeel door vroeg te boeken!
Wij logeren in berlis hutte op 1500 meter hoogte, super ervaring
Komen hier al heel veel jaren en het is iedere keer genieten. Je kunt met wandelen alle kanten uit in dit mooie gebied.
Voor mij het beste skigebied in Oostenrijk. Top gebied, mooie pistes. Dit jaar twee keer geweest, rond oud en nieuw (skicondities goed) en begin februari (skicondities iets minder). Hotel Metzgerwirt een prima hotel met aardige medewerkers, waar je ook als niet hotelgast lekker kunt eten. S4 Alm echt een top tent voor Apres Ski!
Ik kom hier al sinds de jaren 90 bijna jaarlijks. Ook wel in andere gebieden geweest. De voorzieningen zijn nergens beter dan in dit gebied, de meest moderne liften en allemaal overkapt, (bijna) overal wc's. Als gevorderde skiër mis je soms een langere afdaling in dit gebied, maar goed dit skigebied ligt dan ook niet heel hoog. Restaurants zijn nog redelijk betaalbaar en als je weet waar je moet je moet zijn, met bediening en van prima kwaliteit. Apres ski is top en voor ieder wat wils. Enige minpunt is dat ten opzichte van vroeger er geen pistebullies meer overdag op de pistes te vinden zijn. Daarom zijn sommige afdalingen na de lunch slecht begaanbaar. Waarschijnlijk doen ze dit niet meer uit veiligheidsoverwegingen (logisch).
Wij komen hier al jaren,fantastich!!!
Voor het tweede jaar op rij komen wij in Hinterglem. Dit jaar is een bevestiging van onze eerste keer vorig jaar: Hinterglemm is vanaf nu ons favoriete skigebied! De pistes zijn prachtig voor wie rustig wil skiën, de omgeving is prachtig en het dorp gezellig. Een mooie mix tussen zuivere après-ski of gewoon genieten. Wij komen vanaf nu ieder jaar een weekje Hinterglemm!
Vandaag voor het eerst in Leogang geweest en was een fijne ervaring. Goede pistes met veel mogelijkheden voor leuke extra’s zoals fun park, trails en speed registratie.
Ondanks de hoge temperatuur bleven de pistes goed; uiteraard waren de dalafdalingen wel afwisselend papperig en ijzig.
Sinds 1993 in Leogang gaat zowel in winter als in zomer. Gondel nummer 108 vind je onze naam op, ruim 25 jaren gast in Leogang .
Op een rustige locatie, en toch op slechts 150 meter van de piste en de lift in Hinterglemm, vind je het stijlvolle en moderne Hotel The View. Alle kamers zijn sfeervol en comfortabel ingericht en beschikken allemaal over een eigen moderne badkamer. In de wellness van Hotel The View kun je na een lekkere skidag weer helemaal bijkomen. In het gezellige restaurant staat er ’s morgens een ontbijtbuffet voor je klaar en ’s avonds kun je hier genieten van heerlijke Oostenrijkse specialiteiten.
Op de weg van Saalbach naar Hinterglemm ligt het gezellige Hotel and Villa Austria. Dit populaire familie hotel staat bekend om zijn gemütlichkeit. De skibus die direct naast het hotel stopt, brengt je in slechts enkele minuten naar de liften van Saalbach en Hinterglem. Bij goede sneeuwcondities kan de geoefende wintersporter afdalen tot aan de deur van het hotel. Alle kamers van Hotel and Villa Austria zijn modern en gezellig ingericht en voorzien van tv en een nette badkamer.Na het skiën, kun je genieten van de bruisende après-ski van Saalbach of Hinterglem, of weer terug naar het sfeervolle Hotel Austria waar je onder het genot van een drankje in de lounge weer bijkomt van weer een mooie dag in de Alpen. Voor wat meer ontspanning duik je het mooie wellnesscenter in, waar je weer helemaal opwarmt in de sauna of het kruidenstoombad. In het restaurant dat in traditionele Tiroler stijl is ingericht kun je genieten van Oostenrijkse gerechten. Een paar keer per week staat er een thema buffet voor je klaar.
De ligging is de grootste troef van deze accommodatie, vlak bij de pistes, ideaal voor wintersportliefhebbers. Geen luxe, maar prima appartementen met alles wat je nodig hebt, inclusief een kitchenette om zelf te koken na een dag op de piste. Wie liever uiteten gaat of op zoek is naar de gezellige après-ski, kan in ongeveer 15 minuten het centrum bereiken.
Deze appartementen zijn rustig gelegen, en met een beetje geluk stap je hier de deur uit, ski's onder en gaan maar! De appartementen liggen niet direct in het centrum, maar hebben wel een mooi uitzicht.
Lorivita Residenz biedt ruime, moderne appartementen. Het gebouw heeft een gunstige ligging in Saalbach, op ca. 300 meter afstand van het centrum. De Schattberg X-press bevindt zich eveneens op ca. 300 meter. Bij goede sneeuwomstandigheden kan je tot vlakbij de appartementen terugskiën. De skibushalte ligt op ongeveer 150 meter van de appartementen. Er zijn verschillende faciliteiten zoals een receptie, skiberging, lift, garage (tegen betaling), Wi-Fi (gratis), lounge met tv en een bar. Na een dag op de piste kan je ontspannen in de wellness met sauna, infraroodcabine en rustruimte. De stijlvolle appartementen in Lorivita Residenz zijn voorzien van tv, Wi-Fi, kluisje, zithoek met bedbank, balkon en badkamer met douche, toilet en föhn. De keuken beschikt o.a. over een fornuis, koelkast, vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker en magnetron. Summit Travel biedt de keuze uit de volgende typen appartementen: Studio Simba (max. 4 pers): 1 woon/slaapruimte, 1 badkamer, balkon (ca. 40m2) 2-kmr Saba (max. 4 pers): 1 slaapkamer, 1 badkamer (ca. 40m2) 2-kmr Lorenzo Bergblick (max. 4 pers): 1 slaapkamer, 1 badkamer, balkon (44m2) 2-kmr Lorenzo Dorfblick (max. 4 pers): 1 slaapkamer, 1 badkamer, balkon (44m2) 3-kmr Vittoria (max. 6 pers): 2 slaapkamers, 2 badkamers, balkon (60m2) Het verblijf in Lorivita Residenz is op basis van logies. Er is een broodjesservice aanwezig (tegen betaling).
Stijlvol, luxe hotel in het autovrije centrum van Saalbach, direct aan de piste. Het hotel werd recentelijk grondig gerenoveerd en heeft dus een modern en fraai aanzicht. Traditionele Oostenrijkse gastvrijheid en comfort gaan hier hand in hand. Na een dagje wintersporten is het heerlijk ontspannen in de wellness en het prachtige zwembad. Wifi is aanwezig, dus de mooie foto's op de skipistes kunnen gedeeld worden met de thuisblijvers. Kortom: de ideale uitvalsbasis voor een fijne vakantie.
De volledig ingerichte vakantiewoningen voor 2-8 personen zijn gelegen tussen Saalbach-Hinterglemm en Zell am See met een directe verbinding naar de Zell Am See Xpress. De Ski Alpin Card is geldig voor beide gebieden. 2 sauna’s, stoombad, zwembad, rust- en massageruimte. Speelhal en alpi kids club.
Eva Garden is een sfeervolle en authentieke accommodatie in Saalbach. Je verblijft hier op een rustige locatie, op loopafstand van het centrum, de skilift en de piste. Perfect dus voor wintersportliefhebbers die houden van gemak en gezelligheid. Na een dag in de sneeuw kun je ontspannen in de lounge of tot rust komen in de sauna.Elke ochtend start je met een lekker inbegrepen ontbijtbuffet en ’s avonds schuif je aan voor een uitgebreid 4-gangen diner. De bar en het restaurant zorgen voor een warm welkom na een actieve dag. De kamers zijn comfortabel ingericht en hebben een eigen balkon waar je kunt genieten van frisse berglucht en uitzicht op de omgeving.
Glückschmiede is een stijlvol, rustikaal hotel met een regionaal bekende keuken (Gault Millau sterrenrestaurant). Het hotel ligt in het centrum, naast de piste en op slechts 100 meter van de Reiterkogelbahn. Hoe perfect kan een ligging zijn! Na een dagje wintersport kun je gratis gebruikmaken van het overdekte zwembad, een Finse sauna, een biosauna, een stoombad en een kinderzwembad. Indien je dat wenst, kun je ook een massage boeken. Het hotel heeft een eigen ski- en snowboardschool en achter het hotel is een verlichte skipiste. Last but not least: gratis wifi. Hier kun je de ideale wintersportvakantie doorbrengen!
Luxe en gezelligheid, dat zijn de sleutelwoorden van JUFA Alpenhotel Saalbach. De kamers zijn verzorgd en sfeervol ingericht en beschikken allemaal over een nette badkamer. Naast het feit dat dit mooie hotel midden in het voetgangersgebied van Saalbach ligt, vind je hier ook de beste après-ski bar: de Kuhstal, waar je tot in de late uurtjes los kunt gaan. Ook naar de skilift hoef je 's morgens niet ver te lopen: de Schattberg X-press ligt op slechts 150 meter afstand. Dit populaire hotel bied je de mogelijkheid om, na een enerverende dag op de piste, rustig bij te komen in het wellnesscenter en te genieten van een overheerlijk diner en een drankje in de bar.Je zult ook versteld staan van de kwaliteiten van de kok, culinair genieten is hier dan ook zeker van toepassing.
Een authentiek pand, fijne kamers, goed eten, een heerlijke spa en ook nog eens de pistes voor de deur. Bij Dorfhotel Glücksschmiede vind je echt alles wat nodig is voor een perfecte skivakantie. Dit traditionele, typisch Oostenrijkse hotel dat met veel charme is ingericht, ligt middenin het bruisende centrum van Hinterglemm.De kamers zijn zeer sfeervol ingericht in traditionele stijl, waarbij veel gebruik is gemaakt van materialen uit de streek, zoals o.a. hout. Onder de lekkere dubbeldikke Oostenrijkse dekbedden zul je ’s nachts zeker heel goed slapen!Na een dag genieten op de piste kun je in de gezellige stube met open haard relaxen met een goed glas wijn. Maar ook bij de buitenbar is het na het skiën vaak heel gezellig; geniet hier van een lekker après-ski drankje en de ondergaande zon. Zin om lekker te ontspannen? Duik dan eens de mooie ‘Almdorf Spa’ in! Hier vind een overdekt zwembad en verschillende sauna’s om te relaxen. Voor de kleintjes is er het speciale Mickey Mouse zwembad, waar ze naar hartenlust kunnen spetteren en zwemmen.
Hotel Tiroler Buam is een 4-sterrenhotel dat een mooie ligging heeft naast de Schönleitenbahn in Vorderglemm. Bij goede sneeuwcondities kan je terugskiën tot aan het hotel. Op ca. 3 kilometer van het hotel ligt het centrum van Saalbach. Er stopt een skibus voor het hotel. Het hotel beschikt over de volgende faciliteiten: receptie, lift, bar, restaurant, Wi-Fi (gratis), een Stube met een open haard, (à la carte) restaurant, bar, een skiberging en een parkeerplaats. Verder kun je na een dag op de piste ontspannen in de wellness. Deze beschikt o.a. over een stoombad, sauna, infraroodcabine en ontspanningsruimte. Tegen betaling kun je massages bijboeken. De verzorgde kamers beschikken over een radio, tv, telefoon, kluisje en een badjas. De badkamers zijn voorzien van een douche/bad, toilet en een föhn. De 2-persoonskamer hebben een oppervlakte van ca. 25m2. De 2/3-persoonskamers zijn ca. 26m2. Deze is geschikt voor maximaal 2 volwassenen en 1 kind van maximaal 14 jaar. De 3e persoon slaapt hier op een bedbank. Het verblijf is op basis van halfpension, met het ontbijt in een buffetvorm en 's avonds een 4-gangendiner met een saladebuffet. Er worden ook thema avonden georganiseerd. Tijdens kerst en oud&nieuw is er een speciaal galadiner.
Het luxe, recent gerenoveerde Hotel Saalbacher Hof behoort tot de meest vooraanstaande Hotels in Saalbach en bevindt zich in de voetgangerszone van Saalbach. Saalbacher Hof is de perfecte thuisbasis voor iedereen die op zoek is naar een combinatie van design, lifestyle, traditie en een ongedwongen sfeer. Het motto “Vier het leven” wordt in de Saalbacher Hof geleefd van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat. Van de goede vibes van de DJ en de unieke designkamers tot het vriendelijke personeel die het Saalbacher Hof maken tot wat het is. Het hotel voldoet aan de wensen van de moderne vakantieganger. Dit zie je vooral terug in de inrichting en de vriendelijke service. De elegant en landelijk ingerichte kamers van het Saalbacher Hof zijn allemaal voorzien van een tv, en een badkamer met badjassen en een gezellige zithoek. Na een intensieve dag op de pistes kun je een rustpauze nemen in de sauna of de jacuzzi en de spieren weer helemaal losmaken in het bijzonder mooie zwembad met waterval. Een lekker drankje drink je in de sfeervolle lounge met open haard of in de legendarische après-ski bar: Castello, die je in de kelder van het hotel vindt. Dit is is de perfecte plek voor iedereen die waarde hecht aan goede housemuziek.