dorp | sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|---|
Forstau | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Haus im Ennstal | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Pichl | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Pruggern | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Rohrmoos | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Schladming | 0 cm | 0 cm | vandaag | meer |
Het dagelijks wintersportweer wordt geschreven van 1 oktober tot en met 31 maart. Voor de liefhebbers die hier berichten willen blijven posten zullen we regel-matig een nieuw forum openen.
» Naar het forum...Erg leuk gebied zeker voor een gezin met kinderen alles is goed berijdbaar en de afdalingen zijn prachtig. In Forstau zelf vind ik het alleen jammer dat er stoeltjesliften en sleepjesliften zijn. Maar al bij al erg leuk
Vandaag voor het eerst hier, leuke pistes, veel blauw/rood. Bovenin alleen sleepliften en onderin oude stoeltjesliften. Dure skipas, 1 dag 50 euro. Geen keuze voor alleen Forstau voor de beginner. Morgen de rest verkennen
Mooi uitgebreid skigebied met
4 bergen. Wachttijd bij de lift ook in het hoogseizoen niet lang (max. 15 min). Veel keus uit restaurants met vers bereid eten. Weinig après ski. Goede skibusverbindingen.
Groot gebied waar je alle kanten op kunt. Ook veel eetgelegenheden op de pistes. Omdat het gebied niet al te hoog ligt kunnen de sneeuwkwaliteiten wat minder zijn. Toen wij er waren werden een aantal pistes snel hobbelig en bobbelig. Voldoende liftcapaciteit, al zijn sommige wat verouderd, zodat je nergens lang staat te wachten (ook niet in de drukke voorjaarsvakantie). Rodelbaan erg leuk om te doen, vooral in de avond. Schladming is leuk plaatsje.
Prima skigebied. Veel rode pistes. Goede restaurants. Steeds meer stoeltjesliften i.p.v. sleepliften😊.
Skigebied prima. Veel variaties mogelijk. Apres ski minimaal behalve in Planai.
Mooi rustig en klein gebied. Kinderen (4 en 6) gingen voor het eerst mee op wintersport. Hebben de hele week heerlijk samen kunnen skiën en spelen in de sneeuw. Pistes boven hielden zich prima in het soms wat warme weer.
Pruggern is op zich zelf weinig aan het skiegebied van schladming is daarentegen mega top
Mooie pistes en mooie moderne liften met stoelverwarming.
De moeite waard
Gr Jaap uit Urk
Weer fijne voorjaarsvakantie gehad, dit jaar wel drukker omdat alles en iedereen tegelijk vakantie had.
Na veel gebieden is dit de mooiste tot nu toe. Het klopt gewoon.
TUI BLUE Schladming is een modern en stijlvol hotel, alleen voor volwassenen. De ligging is perfect, namelijk precies tegenover de Planai-Hochwurzen kabelbaan. Na een dagje op de pistes kun je heerlijk relaxen in een van de sauna's of in de ontspanningsruimte, waar je trouwens ook kunt genieten van een prachtig panoramisch uitzicht. Sluit de dag af met een drankje bij de open haard.
Op een prachtige locatie in Schladming, met een uniek uitzicht op het dal vind je de nieuwe appartementen: Panorama Lodge Schladming. Deze gloednieuwe appartementen zijn ski in/ski out, wat betekent dat je zowel direct vanuit je appartement op de ski’s kunt stappen, maar ook weer helemaal kunt terugskiën tot de deur van je appartement. Ideaal! De appartementen beschikken allemaal over een luxe woonkeuken met panoramisch uitzicht, een balkon of terras en 2 slaapkamers & 1 of 2 badkamers. Het centrum van Schladming, waar je terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen, ligt op 1 kilometer afstand. Het naastgelegen Hotel Erzherzog Johann biedt een restaurant en een spa, waar je ‘s avonds kunt dineren en tegen een toeslag schoonheidsbehandelingen kunt boeken.
In Schladming het nieuwe, luxe My Lodge Suites. Deze perfecte residence is echt een ultieme plek voor een onbezorgde wintersportvakantie. Alle luxe appartementen en suites zijn in de typische Tiroolse stijl ingericht en ademen veel warmte door het gebruik van mooie natuurlijke materialen zoals hout. De appartementen zijn voorzien van een kitchenette en 2 of 3 aparte slaapkamers en de suites beschikken zelfs over een eigen sauna. Alle kamertypes zijn voorzien van een luxe badkamer en een balkon met uitzicht op de prachtige omgeving. De skilift van Schladming ligt op 2,5 kilometer van My Lodge Suites, maar de skibus die je hier in enkele minuten naartoe brengt, stopt op slechts 10 meter afstand.
Gelegen in het mooie Schladming, biedt Hotel Johann een onvergetelijke vakantie-ervaring. Met een gunstige ligging in het hart van dit schilderachtige Oostenrijkse dorp, is het hotel de ideale uitvalsbasis voor je skivakantie. De kamers in Hotel Johann zijn trendy en stijlvol ingericht. Elke kamer is uitgerust met een moderne badkamer. Na een dag op de piste kun je ontspannen in de wellness, waar je kunt genieten van een verkwikkende sauna of een verfrissende duik kunt nemen in het verwarmde zwembad op het dak. Hotel Johann beschikt ook over een gezellige bar en een restaurant waar je kunt genieten van heerlijke lokale en internationale gerechten.Wat Hotel Johann echt bijzonder maakt, is de nabijheid van de skilift. Met slechts een korte wandeling van 150 meter ben je al bij de lift, klaar om de bergen te verkennen en te genieten van eindeloze afdalingen op perfect geprepareerde pistes. Deze gunstige ligging maakt het hotel een waar paradijs voor wintersportliefhebbers, waardoor je snel en gemakkelijk toegang hebt tot het uitgestrekte skigebied van Schladming.
Vlak bij het Oostenrijkse Pichl vind je hotel Gut Raunerhof. Het hotel heeft een rustige ligging op een berg. Je geniet hier niet alleen van een prachtig panoramisch uitzicht, maar ook van All Inclusive. Maak een wandeling over de prachtige bergen van Oostenrijk of maak gebruik van de Schladming-Dachstein zomerkaart. Hiermee ontvang je hoge kortingen of zelfs gratis entree tot vele faciliteiten in de regio. Ga naar het zwemmeer van Pichl of breng een bezoekje aan het stadsmuseum van Schladming. Aan het einde van de dag maak je gratis gebruik van de wellness. Hier ontspan je in onder andere verschillende sauna's en een stoomcabine. En dat allemaal met All Inclusive.
Midden in het sfeervolle centrum van Schladming, op 600 meter van de Planai gondel vind je het gezellige Hotel Neue Post. Alle kamers zijn kleurrijk en comfortabel ingericht en allemaal voorzien van een moderne badkamer. Als gast van Hotel Neue Post kun je na het skiën heerlijk relaxen in de ontspanningsruimte met panoramische ramen en een infraroodcabine. Er zijn ook massage douches en massages beschikbaar. De spa biedt directe toegang tot het dakterras met uitzicht op de prachtige omgeving.
Niets moet, alles mag. Dit is het motto bij Hotel Garni in het hart van Schladming. Alpine Lifestyle, modern, sfeervol en uniek. Stijlvolle en moderne ambiance, gecombineerd met gezelligheid en hartelijkheid. Wij nodigen je uit om je hier welkom te voelen. Het hotel Stadtvilla is jou "thuis" in Schladming tijdens jou welverdiende vakantie. Ga voor luxe met de luxurious kingsize boxspring in de 2-persoonskamer van 18m2. Meer ruimte nodig? Geniet in de 3-persoonskamer van 25m2 of zelfs de 4-persoonskamer van 35m2. De kamers beschikken over alle benodigdheden, zoals gratis Wi-Fi en een gratis kluisje, voor een heerlijke vakantie.
Dit fijne appartementencomplex ligt midden in een skigebied. Hier verblijf je in mooie, ruime appartementen. Perfect voor wintersportpret met het hele gezin. De skibus stopt vlakbij en brengt je zó waar je moet zijn. Kom maar op met die sneeuw... Als je klaar bent op de piste ga je naar het centrum waar je een gezellige après ski beleeft.
Op een plateau hoog boven Pichl, op 8 kilometer van Schladming vind je het sfeervolle Hotel Gut Raunerhof. Dit gezellige hotel bied je een adembenemend uitzicht op de Enns Vallei en ligt ook nog eens vlak naast de skilif. ’s Ochtends, na het uitgebreide ontbijt, klik je dus zo je ski’s onder om aan een fijne dag op de pistes te beginnen. Je kamer is ruim en licht en beschikt over een moderne badkamer.Na een dag vol winterse indrukken kom je weer helemaal bij in de sauna of verwen je de vermoeide spieren in de infraroodcabine. Zo stap je even later helemaal verfrist het hotel restaurant in waar het diner wordt geserveerd. En dan ’s avonds, voordat je kan gaan genieten van een goede nachtrust kletst je misschien nog even bij in de gezellige Stube onder het genot van een drankje.
Het prachtige Hotel Falkensteiner Schladming is rustig gelegen, maar toch op loopafstand van zowel de Planai gondel en het centrum. Dit moderne hotel beschikt over een unieke, grote spa van maar liefst 1.500 m², een sfeervol restaurant en een gezellige bar. Alle kamers en suites zijn elegant en in de sfeervolle alpine stijl ingericht. Daarnaast beschikken ze allemaal over een moderne, comfortabele badkamer en een balkon of terras. In de uitgebreide en luxe spa Acquapura kun je na een lange dag in de bergen lekker relaxen. Geniet hier van de verschillende sauna’s of trek een ontspannend baantje in het verwarmde binnen- of buitenzwembad met uitzicht op de bergen.