Accommodaties Flims-Laax-Falera

verder zoeken of toon alle accommodaties in Flims-Laax-Falera

Signinahotel

Hou je van luxe, service en stijl? Dan zit je bij dit hotel wel goed, het hotel is modern ingericht en doet zijn 4 sterren eer aan. Dit hotel is onderdeel van het Rocksresort met allerlei restaurants, bars en een supermarkt in de directe omgeving. De lift naar de top van de berg ligt op ca. 100 m. Perfect voor een ontspannen zomervakantie in de bergen. Maak ook gebruik van de wellness faciliteiten van het hotel, zo kom je echt even tot rust.

Laaxerhof

Het hotel is ruim opgezet en ligt net buiten het centrum van Laax. In de omgeving vind je genoeg wandelpaden, mountainbike paden en allerlei andere bezienswaardigheden.

Peaks Place

Verblijf in luxe en moderne appartementen in het Zwisterse Laax. In de omgeving bevinden zich diverse restaurants en bars, maar ook winkeltjes met allerlei producten en souvenirs. Ontdek Laax en Flims, bezoek de lokale evenementen en markten. De appartementen zijn van hoogwaardige kwaliteit en dat merk je aan alles. Neem, ongeacht het weerbeeld, een duik in het overdekte zwembad en kom bij in de wellness.

Rocksresort

Rocksresort is een modern resort in Laax met ruime, luxe appartementen. In de directe omgeving bevinden zich een aantal restaurants en een supermarkt. Alle appartementen hebben een eigen stoombad, heerlijk relaxt na een actieve dag in de bergen. De omgeving is bijzonder goed geschikt voor mountainbikers.

Hotel Laaxerhof

Hotel Laaxerhof is een luxe hotel in het mooie Laax. De lift bereik je 's ochtends gemakkelijk met de skibus, die voor het hotel stopt. De inrichting is een mix van traditioneel met veel hout en modern. 's Morgens schuif je eerst aan voor een heerlijk ontbijt, zodat je de dag goed kunt beginnen. Daarna brengt de skibus je moeiteloos naar de liften en sta je dus gegarandeerd snel op de latten. Bij terugkomst in het hotel kun je meteen aanschuiven voor het diner of nog even fijn ontspannen in het wellnesscenter. Trek een baantje in het zwembad, stap in de jacuzzi of kom weer helemaal op temperatuur in de sauna en je staat de volgende dag weer fit bovenaan de piste.

Signinahotel

Het sfeervolle Signinahotel is gelegen in het centrum van Laax. Het hotel ligt direct aan de skipiste en voor de skilift hoef je maar 50 meter te lopen. De comfortabele kamers liggen in het hoofdgebouw en zijn modern ingericht. Het restaurant van het hotel heeft een Italiaanse keuken. Trek in iets anders? Het hotel ligt in het centrum vol met gezellige restaurants en bars. Na het eten kan je heerlijk tot rust komen in de wellness van het hotel, een duik nemen in het zwembad of een drankje drinken bij de bar.